Vabzdžių gaudyklė, insect light trap: tarkite uodams NE | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vabzdžių spąstai

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Vabzdžių gaudyklė (insect light trap) - juk ženkliai maloniau ilsėkitės be įkyrių svečių


Vabzdžių gaudyklės, o konkrečiau - vabzdžių šviesos gaudyklės puikiai tinka vilioti kenkėjus, gaudant juos skraidančius. Tokius kaip musės, uodai, mašalai ir daugelį kitų ne tokių populiarių įkyrūnų. Mėlynos liuminescencinės lempos skleidžia mėlynos šviesos atspalvį, jos yra specialiai sukurtos ultravioletinių bangų spinduliams skleisti, dar kitaip vadinamos UV lempomis. Mes nematome UV spindulių, bet skraidantys vabzdžiai juos puikiai mato.


Vabzdžių gaudyklės padėtis, jos vieta yra labai svarbi
Jei nusprendėte vykdyti efektyvų vabzdžių naikinimą labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kur bus padėtos vabzdžių naikinimo priemonės. Uodų gaudyklė ar maistinių kandžių gaudyklė privalo turėti savo specifines vietas optimaliam darbui. Tam reikalui yra geriau pasikonsultuoti su specialistu, jei jau patys nesusitvarkote. Tinkama vieta yra svarbiausia norint sugauti skraidančius parazitus, tačiau dar ir ir dėl kitų priežasčių: nestatykite vabzdžių gaudyklės ten, kur ji gali būti lengvai kliudoma, virš maisto ruošimo ar patiekimo paviršių arba kur pritraukia skraidančius vabzdžius iš išorės.

Skraidančius vabzdžius labiausiai traukia šiluma. Pavyzdžiui, naminės muselės mėgsta apie 30 laipsnių pagal Celsijų, kuri yra šiltesnė nei dauguma interjerų, todėl jos siekia šiltesnių vietovių ir jas traukia vabzdžių gaudyklės.


Vabzdžių gaudyklė su elektros iškrova


Angliškai bug zapper, oficialiau vadinamas elektros išlydžio vabzdžių kontrolės sistema, elektrinė vabzdžių gaudykle pest killer ar (vabzdžių) elektrokaderio spąstais, yra prietaisas, kuris pritraukia ir užmuša skraidančius vabzdžius suviliotus šviesos. Šviesos šaltinis pritraukia vabzdžius prie elektros tinklo, kur jie patiria elektros šoką prilietę du aukštos įtampos laidus. Pavadinimas kilęs iš būdingo onomatopoetinio zap garso, pasigirstančio kai vabzdys nužudomas staigia elektros iškrova.

Visus aukščiau aprašytus prietaisus skirtus skraidantiems parazitams naikinti bei graužikų repelerius (rodent repeller) kviečiame įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje. Jei jums reikia elektros, apšvietimo ar svarbių apsaugos priemonių nuo virusų jas taip pat galite gauti čia su nuolaida ir pristatymu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i