Savaitės nuolaidos įleidžiamiems šviestuvams | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Įleidžiami šviestuvai

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Neįtikėtinos nuolaidos įleidžiamiems šviestuvams tik šią savaitę


Vis dar laukiate palankesnės progos įsigyti jūsų mėgstamus įleidžiamus šviestuvus pigiau? Galime jus pradžiuginti, kadangi tik šią savaitę, ir ne ilgiau, mes pardavinėsime kokybiškus įleidžiamus lauko šviestuvus bei įleidžiamus LED šviestuvus interjerui drastiškai sumažintomis kainomis. Kai kuriuos lauko įleidžiamus šviestuvus jūs galėsite įsigyti už trečdalį pradinės jų kainos. Šios laikinos nuolaidos taikomos ne tik lauko, bet ir vidaus įleidžiamiems šviestuvams.

Tačiau nei akimirkai nepamanykite, kad pigūs šviestuvai tai tie, kurie pas mus per ilgai užsibuvo sandėlyje. Jokiu būdu! Šią savaitę Lempų Manija skelbia įleidžiamų lempų išpardavimą. Ir visai nesvarbu, ar tai vonios šviestuvai, ar svetainės, garažo ar įvažiavimo įleidžiami žibintai. Visoms lempoms, kurias rasite šioje savaitės nuolaidų kategorijoje, galėsite įsigyti už juokingai žemas kainas.

Tai nėra apgaulė ar marketingo triukas. Pažiūrėkite, kad įsitikintumėte patys: šie įleidžiami šviestuvai nė karto nebuvo išpakuoti ir jie ateina su visomis gamintojo garantijomis. Jie yra pilnavertiški, kokybiški, veikiantys ir be jokių sąlygų parduodami už dalį jų pradinės vertės!


Kas yra įleidžiamas šviestuvas


Įleistinis šviestuvas tai yra lempa, kuri savo konstrukcines, negražiąsias dalis slepia lubose, sienose arba grindyse. Rezultate jūs matysite tik jos skleidžiamą šviesą ir labai nedaug pačios lempos. Jos gali būti  reguliuojamos krypties, akcentinės, taškinės, kryptinės arba stacionarios.

Kadangi įleidžiami šviestuvai neišsišoka, jie neužima papildomai vietos kambaryje, kaip toršerai ar sietynai. Jie nekaupia dulkių, dėl to jų priežiūra yra ženkliai paprastesnė. Jie savaime nesudaro jokių šešėlių ir labai ti nka kaip  aplinkos apšvietimas ankštose bei neaukštose patalpose. Tai modernus apšvietos variantas ir dabar jis ant bangos. Šiuolaikiniai įleidžiami LED šviestuvai taip pat gaminami su nuotolinio valdymo, pritemdymo, bei RGB šviesos tonų keitimo galimybėmis. Dar labiau pažangiuose įleidžiamuose lauko šviestuvuose rasite jutiklius, kurie savaime junginės savo šviesas, kai būsite netoliese.

Tad jei laukėte palankios progos įsigyti  pigių šviestuvų  savo kiemui ar interjerui - jūsų didžiojo pirkimo diena išaušo! Ir nuolaidos tęsis ištisą savaitę! Tačiau per daug nedelskite ir įsigykite įleidžiamų šviestuvų už pusę ar net trečdalį pradinės kainos jau šiandien! Taip pat nepraleiskite progos įsigyti kitų lempų bei apsaugos reikmenų mūsų svetainėje. Sutaupykite išlaidoms siuntimui įsigydami prekių daugiau nei už 70 eurų!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i