Nešiojami ventiliatoriai, mobilūs ventiliatoriai pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Nešiojami ventiliatoriai

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Ar sveika miegoti su į veidą pučiančiu nešiojamu ventiliatoriumi


Jei jūs esate vienas iš tų vėjo fanų, kuris neužmiega nepučiant elektrinio ventiliatoriaus vėjeliui į panosę? Jūs tikriausiai ne vienas. Nors kai kurie žmonės sako, kad vėsus ventiliatoriaus buitinio ar lubinio vėjelis ir silpnas dūzgimas padeda jiems greičiau užmigti, tai gali sukelti ir tam tikrų problemų. Patys ventiliatoriai vėsintuvai nekelia rimtos rizikos nakties metu, tačiau kai kuriems žmonėms tai gali sukelti lengvai dirginančių simptomų.

Turbūt geriausi ventiliatoriai yra tie, kurie atvėsina jūsų patalpas iki jums priimtinos temperatūros, dirba be garso, per daug nepučia dulkių ir nesukelia papildomų rūpesčių dėl saugumo savo besisukančiomis mentėmis. Bet ar toks kambario ventiliatorius yra realus? Dažniausiai mes turime paaukoti vieną dėl kito, pavyzdžiui, galingesnis ventiliatorius pastatomas ar lubinis skleis daugiau triukšmo, bet geriau cirkuliuos orą jūsų patalpose, tuo pačiu sukeldamas ir daugiau dulkių esančių aplinkui, kurias turėsite sukvėpuoti.

Pagrindiniai trūkumai miegant su į nosį pučiančiu mobiliu ventiliatoriumi yra tie, kad gūsingas cirkuliuojantis ventiliatoriaus vėsintuvo pučiamas oras gali išsausinti burną, nosį ir gerklę. Tai gali sukelti perdėtą gleivių gamybą, dėl kurios ims skaudėti galvą ar gerklę, pradės užsikimšinėti nosis ir galiausiai pradėsite knarkti.


Keli patarimai, kaip efektyviau panaudoti nešiojamus ventiliatorius


Nors ventiliatorius šildytuvas ar šaldantis ventiliatorius jūsų nepagydys, tačiau jie tikrai gali išspręsti nepriimtinos kambario temperatūros problemą tiesiog cirkuliuodamas orą ir taip suvienodindamas skirtingas temperatūras jūsų namuose. Pavyzdžiui, galite pastatyti nešiojamą ventiliatorių taip, kad oras iš šaltesnio kambario būtų perpučiamas į karštesnį, iš rūsio į gyvenamas patalpas ir atvirkščiai.

Turėkite omenyje, kad kambario ventiliatoriai padės cirkuliuoti paprastai ramybės būsenoje esančioms dulkėms bei žiedadulkėms, o tai kai kuriems žmonėms gali sukelti alergiją. Ekstremaliais atvejais gūsingas šaltas vėjas gali sukelti ir raumenų mėšlungį, tačiau tai galite sutvarkyti nukreipdami mobilų ventiliatorių pūsti kita kryptimi.

Beje, kai kurie tyrimai rodo, kad ventiliatoriaus oro keliamas monotoniškas triukšmas jiems padeda lengviau užmigti, tai ypatingai veikia kūdikius.


Kiti nešiojamų ventiliatorių tipai


Ventiliatorius pirkti tikrai apsimoka jei nebijote skersvėjų, nesate alergiškas dulkėms ir per daug nepergyvenate dėl jo skleidžiamo lengvo triukšmo. Lempų Manijoje taip pat galite nebrangiai įsigyti nešiojamus šilto oro ventiliatorius, ventiliatorius garažui bei stalinius ar lubinius vėdinimo prietaisus, valdomus per atstumą ar įprastai. Kviečiame patyrinėti mūsų siūlomas prekes ir jūs tikrai rasite ko ieškojote!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i