Liuminescenciniai šviestuvai pigiau tik šią savaitę | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Fluorescenciniai šviestuvai

Kategorijos aprašymas

Nepraleiskite progos įsigyti liuminescencines lempas su milžiniškomis nuolaidomis


Ar jūs esate vienas iš nuolaidų medžiotojų? Labai gerai, nes šiandien galėsite įsigyti fluorescencinių lempų beveik pusvelčiui! Tad jei ieškote pigių šviestuvų savo ofisui ar gamybinėms patalpoms - jūs tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Lempų Manija šią savaitę skelbia liuminescencinių šviestuvų išpardavimą. Taip, fluorescencinius šviestuvus pigiau pas mus galėsite pirkti ištisą savaitę.

Tad jei vis dar laukiate palankesnės progos įsigyti nedaug energijos vartojančius darbinius šviestuvus - nelaukite! 
Žvilgtelėkite į mūsų siūlomų liuminescencinių šviestuvų  kainą. Tada palyginkite ją su kainomis kitose svetainėse. Pamatę skirtumą, jūs suprasite, kad mes atiduodame kokybiškus šviestuvus tik už dalį jų pradinės kainos.


Kur naudojamos fluorescencinės lempos


Fluorescencinis apšvietimas yra gan universalus apšvietimo tipas. Su juo greičiausiai susidursite biure, mokykloje ar maisto prekių parduotuvėje. Jis žinomas dėl energijos vartojimo efektyvumo, jei lyginsime su kaitrinėmis ar halogeninėmis lemputėmis, bei mažesne kaina, lyginant su šviesos diodais.

Yra keletas skirtingų liuminescencinių šviestuvų tipų, įskaitant tiesius fluorescencinius vamzdžius, fluorescencinius išlenktus vamzdžius, fluorescencinius kontūrinius vamzdžius bei CFL (kompaktines fluorescencines lempas). Aiškumo dėlei, tiek tiesiose, tiek kompaktiškose fluorescencinėse lemputėse dirbtinei šviesai gaminti naudojama ta pati technologija. Didžiausias skirtumas yra CFL vamzdžių forma - arba jų dydis ir konfigūracija.

Dėl jų paplitusio naudojimo taupumo sumetimais praeityje šie liuminescenciniai šviestuvai įgavo pigių šviestuvų bei  pramoninės paskirties lempų vardą. Tačiau neskubėkite jų nurašyti, nes modernios dizainerių sukurtos fluorescencinės lempos gali įgauti neįtikėtiną formą ir paskirtį tiesiog jas patobulinus bei pagražinus. Tokio tipo liuminescencines lempas pakabinus jūsų svetainėje ar virš bilijardo stalo tikrai nebus gėda - greičiau priešingai!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i