är apsaugos priemonės internetu, juodos kaukės pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

ÄR Face Mask Įrankiai apsaugai

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi

Subkategorija: ÄR Veido Kaukės apsauginė įranga - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Kodėl verta rinktis är daugkartines veido kaukes


Aukščiausios kokybės apsauginės, daugkartinio naudojimo antibakterinės veido kaukės är yra aukščiausios klasės išskirtinio dizaino apsauginės veido kaukės. Patirti komfortą, aukštos kokybės apsaugą ir stilių, nešioti daugkartinio naudojimo veido kaukę dar niekada nebuvo taip malonu ir paprasta! är daugkartine kaukė yra pagaminta iš audinio, jūsų maksimaliam patogumui.

är daugkartinės veido kaukės su ViralOff technologija puikiai tinka kasdieniniam dėvėjimui ar darbui. Jomis lengva rūpintis, o jų apsauginės savybės atitinka aukščiausius standartus. Šios patogios juodos veido kaukės, pagamintos iš aptakios formos tekstilės, jos turi universalų dizainą, tinkantį bet kokiai progai. Šios stilingos juodos kaukės yra daugkartinio naudojimo ir madingos, o jas dėvėdami jausitės patogiai.


Pažangiausios är antivirusinių respiratorių savybės, užtikrinančios aukščiausią apsaugą


Savaiminis išsivalymas - tai išskirtinis är produktų linijos bruožas. Šios kaukės respiratoriaus antivirusinis audinys neleidžia virusams kauptis. Todėl techninė jo priežiūra yra greita! Be to, är veido kaukė yra su filtru, o jos paviršius padengtas vandenį atstumiančiu sluoksniu, apsaugančiu nuo išorinių aerozolių ir per didelės drėgmės.


Įsigykite patikimas är veido kaukes su viraloff technologija internetu

Prabangios är juodos medicininės kaukės, kurių dizainas tinka visiems! Vyriškos ir moteriškos veido kaukės yra vienodos. Nesvarbu, kokių išmatavimų ar lyties esate, šie patogūs audinio antivirusiniai respiratoriai ir kaukės yra unisex ir turi tiek suaugusiųjų, tiek vaikų dydžius. Išskirtinis juodos kaukės dizainas su minimalistiniu skirtingų spalvų logotipu sukuria madingą ir prabangią išvaizdą.

Pas mus taip pat galite įsigyti är apsaugines pirštines bei kitas är darbo apsaugos priemones internetu. Užsakykite didesnėmis sumomis ir sutaupykite ant siuntimo išlaidų.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i