Laiptų apšvietimas, koridoriaus apšvietimas nebrangiai | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Laiptinė ir koridorius

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Laiptinė ir koridorius - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Laiptų apšvietimas - būtina saugumo sąlyga


Ne retai žmonės kviečia greitąsias tik dėl to, kad per didelį skubėjimą, prietemoje nepastebėjo paskutinio ar tai pirmojo laiptinės laiptelio. Tinkamą laiptinės apšvietimą reikia planuoti dar jos projektavimo stadijoje. Kokius laiptus naudosite - toks ir apšvietimas. Bus išmanūs įleidžiami laiptų šviestuvai ar junginėsite šviesą naktinės lemputės pagalba rankiniu būdu? O gal norėsite laiptų LED apšvietimo virš galvos, iš šono? Gal visą apšvietimo darbą pavesite išmaniam laiptų apšvietimui nuo judesio? Variantų yra labai daug - lanksčios šiuolaikinės technologijos visą tą įgalina ir supaprastina. Galimas laiptinės apšvietimas gali būti apribotas tik jūsų fantazijos.

Automatinis laiptų apšvietimas, laiptų apšvietimas su judesio davikliu - šia kryptimi juda visas pasaulis. Išmanumas, robotizacija, automatizacija - apšvietimo technologijos neatsilieka ir šioje sferoje - sparčiai juda kartu. Atskirų laiptų pakopų apšvietimas, kai žmogui lipant apšviečiamos tik kelios aktualios pakopos - labai efektingas apšvietimo būdas, naujoviškas bet nepigus. LED laiptų apšvietimas naudojant akcentinius šviestuvus taip pat ne ką mažiau įdomus ir stilingas.

Koridoriaus apšvietimas neturi būti 24/7


Saugumo sumetimais paprastai tamsumoje glūdintys koridoriai apšviečiami ištisą parą. Tačiau tai nėra labai efektyvu. Kodėl mums nepanaudojus naktinės lemputės su judesio davikliu ir jo apšvietos neautomatizavus? Ar jums neatrodo ši koridoriaus apšvietimo idėja mielesnė? Juk kaip ir su šviestuvais laiptų pakopoms atskirai galima apšviesti tik tą koridoriaus dalį, kurią tuo metu reikia bei taupyti keliais frontais iš karto: ilginant lempučių eksploatacijos laiką bei taupant suvartojamos elektros sąskaita.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i