Stalinės lempos, biuro šviestuvai - įsineškite aiškumo | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Biuras ir darbo kambarys

  • Perkamiausi
Norimas turinys nerastas

Kategorijos aprašymas

Kokybiška stalinė lempa - našaus darbo bei sveikesnių akių garantas


Esate viena iš tų asmenybių daug laiko praleidžiančių savo biure ar darbo kabinete? Tai tikriausiai žinote jog turėti patogų darbo fotelį ar kėdę taip pat svarbu, kaip ir efektyvų, kokybišką biuro apšvietimą. Kaip pagrindinę šviesą rekomenduojame liuminescencinį šviestuvą arba kontroliuojamą, lengvai valdomą LED šviestuvą. Jei dirbate kompiuteriu, liuminescencinės lempos su paraboliniu tinkleliu jums labai pravers - jis neleis šviesai atsispindėti monitoriuose.

Darbinė lempa ar stalinė LED lempa - mažiau išvaizdi nei dekoratyvinė, tačiau puikiai atlieka savo funkciją - prideramai nušviečia darbo stalą. Labai svarbu: jeigu esate dešiniarankis, darbo lempą statyti iš priešingos pusės - kairės, kad neužstotumėte darbine ranka šviesos srauto. Įsidėmėkite, jog LED darbo lempos turi laidą, todėl joms priklauso elektros lizdas ir pagalvokite, kaip slėpsite laidą ir įjungsite darbinę lempą (jeigu įjungiamas ant laido esančiu jungikliu), kad sudarytų kuo mažiau "netvarkos" bei nepatogumų.

Nešiojama lempa ar stacionari? Kuri jūsų veiklai tiks labiau


Darbui, kuris reikalauja mobilumo, dažno vaikščiojimo nuo vieno stalo prie kito ar tiesiog nemėgstantiems laidų raizgalynės siūlome stalinę lempą su baterijomis. Na, niekas netrukdo įsigyti kelių stalinių LED lempų ir palikti jas stovėti ten kur jų labiausiai reikia. Tačiau, jei vis tik esate taupus ir nemėgstate apsikrauti papildomais daiktais - nešiojama lempa ar tai mobilus biuro šviestuvas jums tiks labiausiai. Kaip ir dauguma kitų šviestuvų, LED stalinės lempos gali šviesti į visas puses, jei gaubtas stiklinis ar permatomas. Taip pat biuro apšvietimas gali būti kryptinis, akcentinis - t.y. labiau orientuotas į vieną kažkurią tai pusę, o kartais - koncentruotas į vieną nedidelį plotelį, panašiai kaip manikiūrininkių ar juvelyrų lempos.

Nepasidrovėkite išnaršyti mūsų internetinės svetainės, o jei kils klausimų - visada klauskite. Neabejojame, kad rasite tų šviestuvų, kurių jums visada reikėjo, bet nežinojote, kad tokie yra.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i