Svetainės šviestuvai, miegamojo apšvietimas pagal jus | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Svetainė ir miegamasis

Perkamiausi

Geriausi savaitės pasiūlymai

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Naujos prekės

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Kategorijos aprašymas

Miegamojo apšvietimas turi įtakos jūsų pilnavertiškam poilsiui


Miegamasis - jūsų namo dalis, jame paleidžiate daug valandų ilsėdamiesi, žiūrėdami filmus, mylėdamiesi. Miegamojo lempos skleidžiama šviesa turi būti ne per ryški ir linksma. Yra nemažai žmonių, kuriems ryškiai balta miegamojo šviestuvų šviesa visai ne prie širdies. Vietoj to, jie nori, kad tamsiu paros metu būtų švelni ir romantiška nuotaika, kuri padėtų jiems užmigti ir pabusti gerai pailsėjusiems bei sekančią dieną pulti į kasdienybės rutiną kupiniems entuziazmo ir naujų jėgų.

Jei nepatinka nuolat junginėti šviestuvą miegamajame, naktines lemputes - įsigykite išmanųjį apšvietimą, kuris pats derinsis prie jūsų poreikių. Jis pagal programą parinks tinkamą laiką kada įsijungti, be to savarankiškai išsijungs kai kambarys liks tuščias. Šviesos tonas taip pat bus nevienodas - pritaikytas pagal jūsų individualius poreikius bei paros laiką.

Žmonių neteisingai galvoja, kad jiems privalu išleisti daug pinigų savojo miegamojo apšvietimo sprendimams įgyvendinti. Leiskite jus šioje vietoje nuraminti: iš tikrųjų yra keli nebrangūs apšvietimo sprendimai, kuriuos galite išbandyti, o jums tai atsieis tik dalį jūsų planuotų miegamojo apšvietimo išlaidų. Sutaupysite dar daugiau jei pirksite iš karto daugiau šviestuvų kitiems kambariams, derančių tarpusavyje, taip pabrėžiančių jūsų namų dvasią, stilių, bei savitumą. Nepagailėkite pinigų pasamdyti profesionalų interjero dizainerį - tai tikrai atsipirks.

Šviestuvai prie lovos - nepagailėkite laiko atrasti savitą stilių


Pasirinkite aukštą stalinę lempą su universaliu kaklu ir apšvieskite pagrindinę savo miegamojo zoną. Tradiciškai naktinis staliukas yra viena iš svarbiausių bet kurio miegamojo dalių. Senesniais laikais naktinis staliukas neretai būdavo miegamojo dėmesio centru. Vis tik jūs čia praleidžiamas vienas maloniausių gyvenimo laikų žaidžiant mėgstamus žaidimus, skaitant mėgstamą žurnalą ant šio stalo ar, be abejo, mylintis lovoje.

Svetainės apšvietimas - nepagailėkite prabangos ir modernumo savo pagrindiniam namų kambariui


Svetainės šviestuvai yra dar viena svarbi jūsų namų dekoro dalis. Juk tai vieta, kurioje renkasi patys gerbiamiausi jūsų svečiai ir draugai. Švenčiamos svarbiausios gyvenimo sukaktuvės bei tradicinės metų šventės. Pats kambarys, kaip ir svetainės šviestuvai turi atrodyti nepriekaištingai. Šiais laikais beveik privaloma turėti valgomąjį. Mums visiems reikia papildomos erdvės valgymui, o prireikus ji netgi gali būti svečių kambarys. Valgomojo baldai paprastai turi skirtingas funkcijas, kad atitiktų skirtingus poreikius. Jei norite stalo ir sofos, tai bus puiku. Jei norite susitikti su draugais prie stalo, tai taip pat šaunu. Tai ideali vieta žaidimams. Be to, yra daugybė skirtingų svetainės stalo apšvietimo variantų. Svarbiausia - balta ir subalansuota šviesa. Nėra lengvesnio būdo įveikti blogą nuotaiką nei ryškiais baltos šviesos spinduliais. Idealiu atveju turėtumėte naudoti šaltą baltą šviesą. Bet kokia šilta spalva vargins ir sukels ne itin malonius efektus.

Susipažinkite su naujausiais apšvietimo trendais arba sugrįžkite laiku į praeitį įsigiję vintažinius šviestuvus.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i