Ventiliatoriai pigiau, oro ventiliatorių išpardavimas | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Ventiliatorių IŠPARDAVIMAS

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įsigykite kokybišką ventiliatorių su nuolaida - leiskite vėjui sukti jūsų namuose karštais vasaros vakarais


Vis dar įnirtingai stengiatės atlaikyti vasaros karščio bangas? Sparčiai kylant vasaros temperatūroms visoje Europoje bei laukiant vėsesnių naktų galima pasvarstyti apie efektyvaus ventiliatoriaus įsigijimą. Dabar tam labai palankus metas, kadangi dabar vykdome akciją populiariausiems oro ventiliatoriams. Daugumą lubinių ventiliatorių bei vonios ventiliatorių galite įsigyti pigiau.

Visų pirma, turėsite nuspręsti, kokie buitiniai ventiliatoriai atitinka jūsų reikalavimus. Galbūt norėsite klasikinio stalinio ventiliatoriaus, pastatomo ventiliatoriaus ar futuristinio dizaino bokštinio ventiliatoriaus. Jūsų planuojamo vėsinti kambario dydis neabejotinai turės įtakos jūsų galutiniam verdiktui. Mažam kambariui nereikia daugiau nei mini ventiliatoriaus ar pastatomo ventiliatoriaus. Didesnėse erdvėse jūsų pasirinkimas gali būti kažkas galingesnio - net nešiojamas oro kondicionierius. Tada turėsite galvoti apie naktį. Jei jums vakarais sunkiai einasi užmigti, norėsite begarsio ventiliatoriaus, o gal ir ventiliatoriaus su pulteliu, kad galėtumėte jį išjungti arba pakeisti temperatūrą per atstumą neišlipdami iš savo patogios lovos. WC ventiliatoriai bei vonios kambario ventiliatoriai, kaip jų pavadinimas ir sako specialiai sukurti optimaliam veikimui šiose zonose. Tai padidinto atsparumo drėgmei bei saugumui prietaisai, kitų tipų ventiliatorius drėgnose patalpose naudoti draudžiama dėl pavojaus būti nukrėstam elektros srovės. Jei norite, kad ventiliatorius automatiškai pradėtų veikti pajutęs drėgmės perteklių, jūs norėsite įsigyti vonios ventiliatorių su drėgmės jutikliu.

Nepriklausomai nuo jūsų reikalavimų ir ketinimų, mes turime visus populiariausius elektrinis ventiliatorius - ventiliatorius vėdinimui. Jums belieka išsirinkti sau tinkamą.

Ventiliatoriams akcija, nuolatos vykstantys išpardavimai


Ventiliatoriaus kaina gali svyruoti nuo 20 iki pusantro šimto eurų. Ji priklauso nuo jo gamintojo, kokybės, galingumo, saugumo, energetinio efektyvumo bei valdymo galimybių. Nors ventiliatorių namams kainos nemažai svyruoja, vis tik verta šiek tiek pasigilinti į tai ir investuoti tik į optimaliausią jums variantą. Juk jūsų pirkinys - ventiliatorius vėdinimui jums tarnaus ne tik šią vasarą bet ir daugelį kitų ateinančių sezonų. Jei neketinate dėl to per daug išlaidauti yra daugybė puikių ventiliatorių namams, kurie nepradegins skylės jūsų piniginėje. Idealus variantas - pigūs ventiliatoriai mūsų masinio išpardavimo metu. Ventiliatoriams akcija vykdoma reguliariai, baigiantis sezonui, o kartais ir dažniau. Rinkitės iš mūsų siūlomų pigesnių bei vardinių oro ventiliatorių neišeidami iš namų. Užsakykite prekes bei gaukite įvairių nuolaidų ar nemokamą pristatymą. Taip pat kviečiame pasidomėti itin gausia mūsų šviestuvų pasiūla, aktualiomis apsaugos priemonėmis bei naujausiomis išmaniųjų namų sistemomis.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i