Vaikiški sieniniai šviestuvai, lempos vaikų kambariui | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vaikiškas sieninis šviestuvas

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip pasirinkti tinkamą vaikišką sieninį šviestuvą


Vaikų kambarys įprastai labai skiriasi nuo suaugusiųjų kambario trykštantis savo spalvomis, unikalumu bei kūryba. Tą patį galima pasakyti ir apie ten esančius vaikiškus šviestuvus. Jie iš tikro nemažai prisideda diktuojant nuotaiką mažylio kambariui.

Juk paprastai vaikų kambarys savo dydžiu ir aukščiu nepasižymi ir laisvos vietos ten labai sunku rasti, o vaikiškos lempos kabančios kambario viduryje paprastai po kelių dienų tampa visai netyčia sudaužytos arba dar blogiau - mažylis į jas susižeidžia pats. Sieniniai šviestuvai ir sieninės lempos gali netrukdomos sau šviesti su žymiai mažiau šansų būti numuštoms mažųjų kareivių ar šokliųjų princesių.

Pridėjus patalpoje sieninį kryptinį šviestuvą, kaip funkcinį ar kaip konkrečios paskirties apšvietimą, nuobodų žaidimu kambarį visada galima pakeisti labiau į žaismingą ir kūrybišką pusę. Turėdami platų spalvų ir stilių pasirinkimą, sieniniai šviestuvai kitaip ne tik suteikia konkretų apšvietimą, tačiau ant sienos dar gali atrodyti ir kaip meno kūriniai ar žaislai - papildoma atrakcija vaikams. Bet klausimas yra, kaip pasirinkti tinkamus šviestuvus ant sienos mažylių erdvei? Pradžiai reikia sau atsakyti į kelis klausimus ir jūsų sprendimas taps aiškus.


Koks bus vaikiškos lempos tikslas?


Rinkdamiesi sieninius vidaus šviestuvus, pirmiausia nuspręskite, kokia bus jų pagrindinė funkcija: Bendras apšvietimas ir universalus apšvietimas, užduoties apšvietimas saugumui ir aiškumui, ypatingas ar akcentinis apšvietimas, paryškinant konkrečias kambario vietas ar detales. Turėkite omenyje, kad jūsų pasirinktos lemputės spalva ir intensyvumas paveiks jūsų kambario nuotaiką bei vaiko savijautą. Taip pat atkreipkite dėmesį į vaiko lytį bei jo amžių.

Rinkdamiesi sieninius šviestuvus vaikų kambario bendram apšvietimui, apsvarstykite vaikišką lempą su šviesos difuzoriumi arba naudokite pusiau permatomas lemputes, kad išvengtumėte ryškios šviesos apskritimų. Norėdami apšviesti užduotį, pasirinkite viršuje atviras lempas vaikų kambariui, kad žemiau esanti šviesa nebūtų per griežta. Norėdami naudoti funkcinį ar akcentinį apšvietimą, prie sienos žibintų pridėkite reguliatorių, kad būtų sukurta universali šviesos išvestis. Sieninių šviestuvų prie lovos ar naktinės vaikiškos lempos stilius taip pat turės atitikti jūsų funkcinius poreikius. Jei norite švelnesnio švytėjimo, pasirinkite medžiaginius LED sieninius šviestuvus, kuriuose šviesa matoma per audinio atspalvį. Jei nenorite įdiegti išmanaus apšvietimo kontroliavimo labiau senamadiškas sieninis šviestuvas su jungikliu visada lieka kaip alternatyva.

Norėdami apšviesti tam tikrą užduotį, pasirinkite stiklo arba akrilo atspalvio vaikiškas lempas, kurios maksimaliai padidina sieninių LED šviestuvų skleidžiamos šviesos srautą ir duoda labiau koncentruotą šviesą.


Sieniniai šviestuvai internetu


Nors vaikiškų lempų pasiūla tikrai yra didelė, netrūksta vietų, kur galima rasti kokybišką vaikų kambario apšvietimą už prieinamas kainas. Yra keletas internetinių mažmenininkų, turinčių didelius pasirinkimus ir patikimus paieškos filtrus, kurie padės jums greitai ir efektyviai susiaurinti savo pasirinkimą. Tačiau nerasite nieko patogiau bei patikimiau už apšvietimo ekspertus ir kainų lyderius - Lempų Maniją

Rinkitės ne tik šviestuvus vaiko kambariui, kitas lempas,  - pirkite ir bandykite naująsias išmaniųjų namų technologijas - protingą apšvietimą.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i