Naujas automatizuotas sandėlis greitesniam ir efektyvesniam jūsų užsakymų tvarkymui. | Lempumanija

Nemokamas pristatymas nuo 70 EUR

60 dienų grąžinimo politika

Ekspertų patarimai

+370 8 5 239 2959

Prisijungimas / Registracija

0

0,00

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Pirkite 70,00 daugiau ir gausite NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ.

Naujas automatizuotas sandėlis greitesniam ir efektyvesniam jūsų užsakymų tvarkymui.

Auksė

Skaitymo trukmė 5 min
Naujausi įvykiai ir pranešimai

Lempumanija, antras pagal dydį šviestuvų internetu pardavėjas Europoje, aktyviai reaguoja į augančią paklausą ir augančius klientų poreikius dėl paslaugų greičio ir kokybės. Įmonė baigia statyti dvi naujas sandėlių sales, diegdama naują sandėlio valdymo sistemą, padėsiančią automatizuoti prekių paruošimo procesą.

Naujas automatizuotas sandėlis greitesniam ir efektyvesniam jūsų užsakymų tvarkymui.

Lempumanija priklauso gerai žinomoms elektroninės prekybos įmonėms, taip pat tūkstančių teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų, įrodo įmonės pakartotinis įtraukimas į Europos reitingus, skaitmeninio pasaulio lyderius.


Augant mūsų prekių paklausai ir toliau plečiantis asortimentui, pastaraisiais metais pamažu didėjo sandėliavimo patalpų poreikis. Investavimas į naują sandėlį pasirodė esąs logiškas strateginis žingsnis.


Daugiau erdvės ir procesų automatizavimo


Spalio mėnesį baigta statyti sandėlio salė, kurios plotas viršijo 9000 kv.m ir nauja salė 4500 paletėm19 m aukščio, leis įmonei gerokai padidinti sandėlį. erdvės, leidžiančios išlaikyti daugiau atsargų ir greičiau reaguoti į paklausą.


Negana to, kartu su talpos padidėjimu Lempumanija taip pat įdiegė naują sistemą mySTOCK® WMS (Sandėlio valdymo sistema), kurią sukūrė Kvados a.s. įmonė, kuri gali optimizuoti sandėlio procesus naudodama AI ir mašininį mokymąsi. Automatika padės pagerinti prekių paėmimo ir paruošimo kelionei pas klientą procesą. Tada klientai gali anksčiau mėgautis savo užsakymais.Naujai pastatytos erdvės (žemėlapyje pažymėtos raudona spalva) papildys kelias originalias buvusios pramoninės aikštelės sandėlių sales, kuriose taip pat yra logistikos skyrius ir klientų centras. Įmonės administracinis centras yra šalia, o šalia – dar trys sandėlių salės.Kelionė į Lempumanija istoriją

Lempumanija rinkoje veikia 25 metus ir per tą laiką sugebėjo išaugti į antrą pagal dydį žaidėją internetinėje šviestuvų rinkoje. Šiuo metu ji veikia 26 Europos šalyse. 

Šiuo metu pardavinėjame daugiau nei 200 prekių ženklų šviestuvus, savo asortimente turime 50 000 produktų tipų, daugiau nei2 mln. vienetų sandėlyje ir sėkmingai veikiame. iki šiol mūsų klientams pateikėme daugiau nei 4 mln. užsakymų .


Klientai visada pirmoje vietoje


Žinome, kad patenkintas klientas sugrįš, todėl dedame visas pastangas, kad galėtume pasiūlyti puikiai sutvarkytą, pilną įkvėpimo elektroninę parduotuvę, patogų apsipirkimą, greitą ir patikimą pristatymą bei galimus nusiskundimus. Klientų poreikiai ir poreikiai toliau auga ir žinome, kad investuodami į jų pasitenkinimą galime teigiamai paveikti tolesnę įmonės plėtrą. Štai kodėl mes nuolat pritaikome savo asortimentą prie esamų klientų poreikių ir ieškome naujų būdų, kaip viską padaryti geriau, o tai, be jokios abejonės, padės naujas sandėlis.

Autor článku:

Auksė
Auksė Vadovė

Aukse yra ne tik klientų aptarnavimo specialistė, bet ir LED apšvietimo gerbėja. Savo straipsniuose ji patars, kaip sumažinti elektros energiją arba kaip teisingai pasirinkti lemputę. Ji taip pat duos daug naudingų patarimų apie tai, kaip puikiai apšviesti jūsų namus ar sodą.