Akcentiniai šviestuvai - Luxera | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Akcentiniai šviestuvai - Luxera

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Akcentinis apšvietimas vaikų kambariui: kada jį tikslinga naudoti


Ieškote savito bei unikalaus apšvietimo galimybių savo vaikų kambariui, vaikiškų lempų? Skaitykite toliau ir rasite svarbių patarimų, kaip optimaliai parinkti lempas vaikams. Nesvarbu, ar puošiate vaikų darželį, ar padedate paaugliui pertvarkyti savo kambarį, tinkamų apšvietimo parinkčių, vaikų kambario šviestuvų pasirinkimas yra pagrindinis žingsnis kuriant saugią ir funkcionalią erdvę savo vaikams.

Kiekvienas tėvas žino, kad saugumas yra svarbiausias aspektas kalbant apie kambario dizainą, kurį parinkote savo vaikams. Jūs norėsite pasirinkti ryškius variantus, kurie nekelia jokio pavojaus jūsų vaikams, bet taip pat tinka prie esamo kambario dekoro. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į keletą papildomų veiksnių, tokių kaip veikla, kuria jūsų vaikas pagrinde užsiims, bei numatoma veiklos vieta. Čia apžvelgsime skirtingus šviestuvus vaikų kambariui. Tai padės susiaurinti pasirinkimą ir geriausiai pasirinkti tinkamiausią variantą.


Šviestuvų vaikams tipai


Kai galvojate apie vaikų kambario šviestuvų galimybes, yra tikimybė, kad jums į galvą iškyla grindų ar stalinės lempos vaizdas. Nors tai yra dvi iš daugelio vaiko kambario galimybių, yra keletas kitų, kurios gali praskaidrinti erdvę ir suteikti apšvietimą tiek į aplinką, tiek į užduotis. Dažniausiai pasitaikantys pasirinkimai yra stalinės lempos, sietynai, kabantys šviestuvai, grindinės lempos, įmontuojamos šviesos, naktinės lemputės bei kryptiniai šviestuvai - akcentinis apšvietimas.

Sieniniai kryptiniai šviestuvai suteikia kambariui patrauklumo kurdami dramą, veiksmą, žaismą. Kryptiniai lubiniai šviestuvai, jų apšvietimas taip pat naudojamas norint sutelkti dėmesį į dominančius meno kūrinius, augalus ar architektūros elementus. Šio tipo apšvietimas turėtų būti ryškesnis nei aplinkinis apšvietimas. Nusprendus lubinius kryptinius šviestuvus naudoti kaip vaikų kambario šviestuvus nebūtina, kad jų šviesa kristų ant kokių nors svarbių objektų. Tereikia juos orientuoti taip, kad šios lempos vaikams šviestų bent jau tokiose vietose, kur jie daugiausiai laiko praleidžia žaisdami ant grindų panašiai.


Žaismingi kryptiniai LED šviestuvai, akcentiniai LED šviestuvai vaikų kambariui


LED apšvietimas yra šviestuvų ateitis, sparčiai tobulinant gaminius sutaupoma iki 10 kartų suvartojamos elektros energijos, labai mažai išskiriamos šilumos, ilgas tarnavimo laikas, neperšlampamos, tiesių linijų linijos, tvirtas ir švarus, įvairaus stiliaus ir spalvų apšvietimas, kuris paprastai tarnauja daugiau nei 50 000 valandų arba 11 metų nuo sutemų iki aušros.

Daugelį metų LED žibintai buvo geras pasirinkimas jų siūlomam patogumui ir energijos vartojimo efektyvumui. Tačiau visai neseniai LED lempos tapo prieinami kaip pritemdoma šviesa. LED šviestuvai nėra kažkas ypatingo, tiesiog kai kurie vietoj įprastų kaitrinių lempučių vartoja šviesos diodų lemputes - šios gali būti įsuktos į bet kurį tinkantį jų lizdą. Nusipirkite išmanią LED lemputę ir galėsite ją valdyti savo išmaniajame telefone. Jos spalvą, ryškumą bei įjungimo/išjungimo laiką. O tai skamba kaip naujas žaislas, atrakcija jūsų vaikams!

Nepamirškite, jog mūsų svetainėje galima įsigyti ne tik su apšvietimu ar darbo apsauga susijusių prekių, taip pat naršykite išmaniųjų namų technologijas - būkite pirmieji jūsų draugų tarpe jas įsigiję - nesiliaukite visų stebinę vėl ir vėl!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i