Kaledinės LED dekoracijos, LED girliandos, LED eglutės | Lempumanija
Nauja sandėlio sistema jau sėkmingai veikia ir siunčiame tokiu greičiu, prie kurio buvote įpratę. Atsiprašome už ankstesnį vėlavimą. Daugiau čia.
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

LED apšvietimas

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kalėdų dekoracijos - tebūna viskas LED


Ar pamanėte kada, kad ateis į madą tokios lemputės, kurios pamažu išstums visas kitas? Juk taip atsitiko su žibaline lempa, toks pat likimas laukia ir ilgus dešimtmečius vyravusios kaitrinės lemputės. LED girliandos, LED varvekliai, LED burbulai ir netgi LED eglutė! Visi tik apie tai ir kalba prieš Kalėdas - tai ne tik apšvietimo ateitis, bet ir papuošimo bei dekoracijų dabartis. Ar mes gyvename mokslinės fantastikos seriale? Galbūt. Tačiau LED dekoracijos nėra joks stebuklas ar super naujas dalykas - tai tiesiog ekonomiškos, tausojančios, lengvai valdomos ir programuojamos lemputės (LED girliandos su pulteliu). LED girlianda su baterijomis sunaudoja tiek nedaug energijos, kad jas galima pakraudinėti netgi be tiesioginių saulės spindulių, žiemą, esant neilgoms dienoms.

Atrodytų didžiąsias mūsų metų pabaigimo šventes jau įvaldėme ir puikiai žinome ko mums reikės kiekvienais metais. Bet kaip tik šventės ateina - pasipila staigmenos ir netikėtumai. Rodos turite ir LED girliandą užuolaidą, kurią žinote kaip ir kur uždėti, ir LED girliandas laukui, be kurių tiesiog nėra prasmės Kalėdoms prasidėti, papuošimai ant langų, LED burbulų girliandą bei LED girliandą varveklius - nes dėl klimato kaitos ir žmonių saugumo tikrų varveklių vis rečiau bepamatysi. Ko dar reikia, kad namai kvėpuotų švenčių nuotaika? Kalėdinės LED dekoracijos - LED lempučių girliandos, kabinami ant lauko durų ir be abejo įvairių spalvų bei tipų žvakės, priduodančios jūsų namams jaukumo, Kalėdų senelio dekoracijoskalėdinių dekoracijų ant langų ir kt.

Lauko LED girlianda - vaikų džiaugsmas, nes ji ne tik maloni akiai, bet ją smagu ir puošti, kabinėti, klijuoti. O tėvams aktualu, kaip tą visą priderinti prie esamo namų stiliaus bei dekorų.


Kalėdinės led dekoracijos lauke - maloniau ne tik patiems bet ir jūsų kaimynams bei praeiviams


Kalėdų metas paprastai šeimos galvai asocijuojasi su ženkliai padidėjusia elektros sąskaita. Tai neturi būti taisyklė ir tą galima lengvai pakoreguoti įsigijus taupias LED lauko girliandas varveklius. Jos suvartos nedaug, o gal ir visai nieko jeigu rinksitės lauko girliandą su saulės baterija

Na, o jei lauko girliandą planuojate nešioti iš vietos į vietą ir nesukti sau galvos dėl jo maitinimo - LED girlianda su baterijomis gali būti jūsų išsigelbėjimas. Populiariausios lauko girliandos varvekliai, lauko girliandos terasai įvairių spalvų ir dydžių (ilgių), lazeriniai projektoriai - visi naujausi kalėdiniai apšvietimo trendai jūsų dėmesiui. Savo vaikų mėgstamiausiais LED girliandas mūsų elektroninėje parduotuvėje išsirinksite lengvai ir greitai. Užsisakius  didesnėmis sumomis jūsų laukia dovanėlės bei nuolaidos, nemokamas pristatymas. Nuolat vykstančios akcijos leis jums sutaupyti dar daugiau. Nors paprastai per Kalėdas išleidžiame milžiniškas pinigų sumas, tai neturi tapti taisykle, nes viskam galime pasiruošti iš anksto ir išvengti spūsčių, skubėjimo bei dirbtinai sukeltų kainų.

Apsirūpinkite taupiais bei moderniais apšvietimo sprendimais savo namams, biurui, laukui. Galvokite į priekį - mūsų ateities išmaniosios technologijos, kurios gali palengvinti jūsų bei jūsų artimųjų gyvenimus jau čia! Kviečiame pasidomėti ir būti pirmaisiais iš jūsų draugų ir pažįstamų jas įsigijusiais ir nesidairančias atgal į senesnius apšvietimo būdus.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i