Mediniai sietynai - Prezent | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Mediniai sietynai - Prezent

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Mediniai sietynai - šviestuvai su gamtos prieskoniu


Įneškite pėdsaką gamtos į savo namus pasipuošę savo svetainę mediniu sietynu. Jei jūs gražinate savo namus ryškiu skandinavišku stiliumi, bet vis dar ieškote kažko labiau išryškinančio, natūralaus jūsų kambariams. Galbūt jūs netgi gyvenate moderniame, minimalistiniame bute, bet norite baldo, kuris suteiktų šilumos jūsų kuklios buveinės atmosferai? Jei kuris nors iš šių teiginių jums pasirodė artimas ar teisingas - jūs esate teisingoje vietoje!

Mediniai sietynai gali būti tas papildomas jūsų ieškomas dalykas jūsų namams - tinkantis prie kiekvienų baldų stiliaus. Mediniai šviestuvai atneša gamtos prisilietimą į jūsų namus. Medis visada suteikia šiltą atspalvį, skirtingai nei metalas, kuris gali sukelti šaltuko pojūtį. Mediena yra universali ir visada gali būti pritaikyta prie kambario. Šie senovinį šviestuvą primenantys sietynai kitaip, puikiai tinka beveik bet kokiam interjero stiliui - juk jums visada reikės apšvietimo valgomojo stalui! Net vienas medžio elementas gali pabrėžti kambario komfortą, ir tai niekas nepadaro geriau nei šviestuvas iš medžio, pakabintas nuo lubų ir aiškiai visiems matomas ne tik jam šviečiant.


Įvairių stilių mediniai šviestuvai sietynai


Nuo minimalistinio iki senovinio šviestuvo, nuo kaimiško iki dizainerio - nėra dviejų vienodų medinių sietynų. Ąžuolas, riešutas, beržas ar klevas; tiesus ir paprastas ar įmantresnis kaip ir medžio kamienas; panašus į šakas, olas, senus durų skląsčius, net laivo vairą - galimybės yra tikrai begalinės!

Pakabinamieji mediniai žibintai, sietynai yra tokie pat universalūs, kaip ir medžiagos, iš kurių jie pagaminti, taip pat išradingi, kaip juos kuriantys dizaineriai. Išsirinkite savo mėgstamiausią stilių bei sietyną internetu Lempų Manijoje.

Tuo pačiu apsiprekinkite pačiomis įvairiausiomis pakaitinėmis bei atsarginėmis lemputėmis, saugos priemonėmis nuo virusų bei pasidomėkite mūsų išmaniųjų namų technologijomis, savo sodo bei kiemo apšvietimu, užsakykite savo prekes gaudami dideles nuolaidas.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i