Saulės energijos lempos ir šviestuvai - Leuchten Direkt | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Saulės energijos lempos ir šviestuvai - Leuchten Direkt

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Šviestuvai su saulės baterijomis - tai nauja mada rinkoje


Lauko šviestuvai su saulės baterija yra ekologiškas produktas. Saulės skydelis, esantis ant šviestuvų, dienos metu renka saulės šviesą, kuri vėliau paverčiama elektros energija, dėl kurios naktį lauko žibintai su saulės baterijomis įsijungia. Saulės energija yra nemokama, dėl to sutaupysite pinigų elektros energijos sąnaudoms ir galėsite pagyvinti savo sodą kitais lauko šviestuvais. Lauko šviestuvai su saulės baterijomis turi struktūrą, kuri yra atspari vandeniui, saugi ir jums nereikia eksperto jų instaliacijai. Saulės energija įkraunamą šviestuvą lengvai galima įsmeigti į žemę.
Lauko šviestuvas su saulės baterija taip pat yra mėgstamas vaikų, nes šviestuvai dažnai būna gyvūnų ir nykštukų formos. Na, o sodo šviestuvai su saulės baterijomis padarys jūsų ilgus pasisėdėjimus vakarais nepakartojamus.

Led lauko šviestuvai su saulės baterija

Šių ekologiškų šviestuvų vystymas nuolatos juda į priekį - mes taip pat. Siūlome saulės energija įkraunamus šviestuvus su judesio jutikliu arba su LED technologija. Jums taip pat gali prireikti LED lempučių šiems įrenginiams. Kviečiame pasidairyti mūsų virtualioje parduotuvėje.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i