Pailginta garantija iki 5 metų | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Pailginta garantija iki 5 metų

Naujienos ir pranešimai

Auksė

Kad ir kokią lemputę perkate, jos tarnavimo laikas visada yra svarbus. Kadangi mes nebijome ir, priešingai, esame tikri dėl savo šviestuvų kokybės, siūlome prailgintą visų tipų apšvietimo garantiją.

Šviestuvų garantija = pasitenkinimo garantija

Kai tik perkate naują daiktą, jus tikrai domina ir jo garantinis laikotarpis. Naudodami mūsų šviestuvus, jūs automatiškai turite ne tik dvejų, bet ir trejų metų garantinį laikotarpį . Jums nereikės jo niekur prašyti, trejų metų garantija šviestuvams yra automatinė. Mes galime jums pasiūlyti tokią ilgą garantiją dar ir todėl, kad tikime mūsų siūlomų šviestuvų ir visų gaminių kokybe ir žinome, kad jie jums tarnaus daugelį metų.


Vieninteliai, kuriems netaikoma ši trejų metų garantija, yra elektros lemputės. Tačiau yra ir šviestuvų, kur mes šiek tiek daugiau pridėjome garantiją. Profesionaliems šviestuvams, kurie tarnauja kaip lauko apšvietimas mes pratęsėme garanti 5 metams. Ir tai tikrai pakankamai ilgai, kad galėtumėte tikrai patikėti jų kokybe ir juos nusipirkti ramia siela.


Kiti privalumai

Jei nuspręsite pirkti pas mus, ši ilga garantija nėra vienintelė nauda, kurią gausite iš mūsų. Jei vis dar sprendžiate dėl kelių produktų ir vis dar nesate tikri, nenusiminkite. Užsisakykite patinkantį produktą. Jei realiame gyvenime pastebite, kad kažkas kita būtų jums naudingiau, turite iki 60 dienų grąžinimo galimybę. Be to, jei perkate pas mus už daugiau nei 70 €, gausite nemokamą pristatymą.


Užsakytų prekių pristatymo terminai yra labai greiti. Taip yra dėl to, kad turime daugiau nei 1 180 000 produktų sandėlyj . Kiti privalumai taip pat yra dovanos, kurias teikiame perkant už didesnę sumą. 


 Pirkdami pas mus, gausite ne tik užsakytas prekes. Be to, gausite įvairių premijų ir išmokų, kurios tikrai atsiperka.

 

Autor článku:

Auksė
Auksė Vadovė

Aukse yra ne tik klientų aptarnavimo specialistė, bet ir LED apšvietimo gerbėja. Savo straipsniuose ji patars, kaip sumažinti elektros energiją arba kaip teisingai pasirinkti lemputę. Ji taip pat duos daug naudingų patarimų apie tai, kaip puikiai apšviesti jūsų namus ar sodą.

Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

(8 5) 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)

Klauskite

SUSIJUSIOS prekės

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i