Pirkite nesijaudindami | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Pirkite nesijaudindami

Apie pirkinį

Auksė

Ar nesate tikri, ar užsisakėte tinkamus produktus? Arba jau įsigijote kai kuriuos gaminius ir vėliau sužinojote, kad norėtumėte kitokios spalvos ar formos šviesos? Ar mūsų e-parduotuvėje atradote šviestuvą, kuri jums labiau patinka? Viską galima išspręsti ir mes mielai jums padėsime.

Produktus galite grąžinti per 60 dienų 

Jei pirkote prekes savo asmeniniam naudojimui, turite teisę kaip užsakovas (vartotojas) grąžinti užsakytas prekes ne vėliau kaip per 60 dienų nuo pristatymo datos. Pas mus tai yra labai lengva, todėl jums nereikia jaudintis dėl netinkamų pirkinių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti grąžinimo formą ir išsiųsti prekes kartu su atspausdinta ir užpildyta grąžinimo forma įmonės verslo adresu OMNIVA LT - Packeta International, 99405452, Perspektyvos g. 32, LT-52104, Kaunas. Daugiau informacijos apie tai, kaip grąžinti produktus galite rasite čia.
 
 
Mes grąžiname pinigus iškart
 
Gavę grąžinamas prekes pinigus grąžiname iškart. O kaip sužinoti, kad daiktai mums buvo saugiai pristatyti? Kai tik gausime jūsų prekes, gausite iš mūsų informacinį el. Laišką su visa reikalinga informacija. Tikrai nėra ko jaudintis, galite mėgautis maloniu ir be rūpesčių apsipirkimu.
 
 
Jei vis dar nesate tikri, kokius produktus užsisakyti, kaip pateikti užsakymą ar kaip grąžinti įsigytas prekes, nedvejodami susisiekite su mumis, mielai jums padėsime.
 

Autor článku:

Auksė
Auksė Vadovė

Aukse yra ne tik klientų aptarnavimo specialistė, bet ir LED apšvietimo gerbėja. Savo straipsniuose ji patars, kaip sumažinti elektros energiją arba kaip teisingai pasirinkti lemputę. Ji taip pat duos daug naudingų patarimų apie tai, kaip puikiai apšviesti jūsų namus ar sodą.

Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

8 5 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)

Klauskite

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i