Lempos pagrindas - Ideal Lux | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lempos pagrindas - Ideal Lux

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kaip optimaliai panaudoti skirtingų aukščių pastatomus šviestuvus

Ne visos stalinės lempos yra vienodos: skiriasi jų aukščiai, paskirtys, stovėjimo maniera, bei paties šviestuvo stovo konstrukcija, jo lankstumas. Be to, jos nėra skirtos tos pačios rūšies šviesai gaminti arba vienodai sklaidyti šviesą. Įvairūs lempos gaubtai skirtingai nukreipia šviesą. Lempos funkcionalumas gali skirtis, todėl pasirenkant tinkamą rūšį svarbu atsižvelgiant į tai, kaip jūs naudosite šviesą arba kokią specifinę užduotį ji turėtų atlikti.

Lempos, užtikrinančios aplinkos šviesą, geriausiai tinka kambario kampuose ar kraštuose. Šių šviestuvo stovų aukščiai yra tiesiogiai proporcingi apšviečiamos erdvės plotui. Kuo lempos stovas aukštesnis - tuo didesnį plotą ji apšvies jūsų kambaryje.

Aplinkos šviesa paprastai yra atspindėta arba filtruota, išsklaidyta šviesa. Šio tipo šviesą galima gauti su torchiere grindų lempa, atspindinčia šviesą nuo lubų, arba su aukšto stovo lempa, kurios gaubtas tolygiai išsklaido šviesą po erdvę. Turėkite omenyje, kad aplinkos šviesai sukurti netinka dauguma stalinių, užduoties ar akcentinių lempų. Jos skleidžia per daug koncentruotą šviesos srautą ir yra skirtos kitos paskirties apšvietimo sluoksniui sukurti. Dekoratyviniai šviestuvai taip pat nėra pritaikyti ambientiniui apšvietimui, bet jie labai gerai veikia kaip naktinės stalinės lempos, arba tais atvejais, kai kambaryje užtenka tik minimalaus šviesos šaltinio, kuris tuo pačiu veikia kaip kambario papuošimas.


Įsigykite skirtingų aukščių bei paskirčių stalinių šviestuvų stovus

Jei jums reikia šviestuvo skaitymui, stenkitės įsigyti tokį stovą lempai, kad jums skaitant šviesa nespigintų, būtų žemiau jūsų akių lygio, bet tuo pačiu aukščiau knygos. Tai lengviausia išgauti lankstaus ar kitaip reguliuojamo pastatomo šviestuvo stovo pagalba. Užduoties apšvietimo lempas geriausiai statyti šone arba už nugaros, kai sėdite.

Idealios lempos užduočiai yra tos, kurios sukuria palyginti vietinį šviesos židinį. Tai galima pasiekti su pastatomos lempos gaubtu. Įvairių pakaitinių gaubtų taip pat galite įsigyti pas mus atskirai. Gaubto pagalba šviesa gali būti sutelkiama gan siaurai ir nukreipiama žemyn, arba ten kur jos labiausiai reikia. Kadangi dekoratyvinių šviestuvų paskirtis nėra kažkokia ypatinga, išskyrus tą jo puošnumo elementą, stovas lempai neprivalo būti aukštas. Tai dažniausiai patys mažiausi šviestuvai statomi ant spintelių, komodų ar stalų, gali būti brangūs, rankų darbo Tiffany stiliaus ar kitų neįprastų dizainų, tokiu būdu atkreipiančių į save dėmesį.

Kviečiame įsigyti įvairių paskirčių lempų bei kitų prekių, kurių jums neabejotinai prireiks įgyvendinant jūsų apšvietimo projektus!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i