Išmanieji priedai: signalizacijos, davikliai, pulteliai | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Išmanieji priedai

Vendor 6
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kas yra išmaniojo namo technologija?


Įsivaizduokite, jei visus jūsų buitinius įrenginius, įskaitant apšvietimą, galėtumėte prijungti prie interneto? Kalbame ne tik apie kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, bet viską: namų signalizaciją ar belaidę signalizaciją garažui, temperatūros daviklius, drėgmės daviklius, durų skambučius, termostatus, apsaugos kameras, langus, žaliuzes, apšvietimo valdymą, karšto vandens šildytuvus, judesio detektorius, maisto gaminimo kombainus. O kas būtų, jei visi šie įrenginiai galėtų bendrauti, siųsti jums informaciją ir priimti jūsų komandas? O dar geriau - bendrauti tarpusavyje su minimaliu jūsų įsikišimu. Tai nėra mokslinė fantastika; tai daiktų internetas (IoT) ir tai yra pagrindinis namų automatikos ir išmaniųjų namų komponentas.

Namų automatika yra būtent tokia, kaip ją ir įsivaizduojate: automatizuojama galimybė valdyti daiktus aplink namą - nuo langų atspalvių iki naminių gyvūnėlių maitinimo indų - paprasčiausiu mygtuko paspaudimu (arba balso komanda). Kai kurie veiksmai, pavyzdžiui, lempos, kuri junginėtųsi pagal jūsų norą yra palyginti paprasti ir reliatyviai nebrangūs. Kiti dalykai, tokie kaip ir pažangios stebėjimo kameros, gali reikalauti rimtesnių laiko ir išteklių investicijų.

Iki šiol mes visus įmanomus prietaisus valdėme nuotolinio valdymo pultais, valdymo pulteliais tačiau laikui bėgant mūsų prietaisai darosi išmanesni už mus ir jų sprendimai dažniausiai būna teisingesni ir greitesni nei mūsų, dėl to jų valdymas vis dažniau patikimas dirbtiniam intelektui - t.y. jiems patiems.

Yra daugybė išmaniųjų namų produktų kategorijų, todėl galite valdyti viską, pradedant šviesomis ir temperatūra, baigiant spynomis ir namų apsaugos įtaisais.

Įsigykite populiariausius išmaniųjų prietaisų priedus mūsų internetinėje parduotuvėje. Pasidomėkite mūsų išmaniomis apšvietimo technologijomis bei jų trendais. Įsigykite kokybiškų lempų bei aktualių apsaugos priemonių su nuolaida bei nemokamu pristatymu.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i