Įvažiavimo šviestuvai - Rabalux | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Įvažiavimo šviestuvai - Rabalux

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Apšvieskite savo įvažiavimą lauko grindinio šviestuvais


Jūsų įvažiavimo apšvietimas yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuris pasitinka jus ir jūsų svečius, todėl svarbu turėti tinkamą kiemo įvažiavimo įrengimą. Kelio žibintai bei grindiniai lauko šviestuvai puikiai tinka nustatyti įvažiavimo perimetrą bei padidinti matomumą važiuojant ar vaikštant tamsiuoju paros metu. Išoriniai sieniniai šviestuvai ir lubų žibintai yra kiti būdai, kaip apšviesti važiuojamąją dalį, tuo pačiu taupant vietą.

Važiuojamojo kelio apšvietimas įleidžiamais lauko šviestuvais gali būti stilingas bei drąsus - ypač jei turite prabangų namą bei mašiną, tereikia surasti jums tinkamą dizainą. Išbandykite žemai prie žemės esančius kolonų žibintus arba į žemę įleidžiamus šviestuvus su geometriniais raštais, pavyzdžiui, horizontaliais plyšiais iš abiejų pusių. Šiuolaikinis jūsų važiuojamosios kelio dalies grindinio šviestuvų dizainas suteiks jūsų namams išskirtinumo.

Kalbant apie važiuojamosios dalies apšvietimą, šviesos diodai yra tinkamas ir šiuolaikinis pasirinkimas. LED apšvietimas lauko įleidziamais šviestuvais suteiks ilgalaikį, galingą apšvietimą tuo pačiu tausojant elektros energiją. Ieškokite šviesos diodų važiuojamosios dalies ar grindinio šviestuvų, kurie šviečia keliomis kryptimis, kad apšviestų važiuojamąją dalį ir jūsų kraštovaizdį, kiemą.


Naudokite skirtingų tipų lempas savo kiemo įvažiavimo įrengime


Įvairių tipų lauko apšvietimas gali veikti kaip komanda vienas kitą papildydami. Darykite viską tam, kad jūsų važiuojamoji dalis turėtų kuo geresnį apšvietimą. Sujunkite aukštus, plonus kolonų žibintus palei savo važiuojamosios dalies ar tako kraštą su papildomais sieniniais žibintais garaže ar ant išorinės sienos. Tai sukurs labiau matomą, saugią aplinką naktį žiūrint bet kuriuo rakursu.

Naktį įlipant ar išlipant iš mašinos išorinis apšvietimas yra beveik privalomas. Garažo ar važiuojamosios dalies korpuso sieną išklokite mažais, kryptingais sieniniais žibintais. Jie skleis pakankamai šviesos žemyn, netrukdydami judėti ir neatimdami sandėliavimo vietos.

Jei norite nušviesti įvažiavimo kelią, bet neturite vietos kelio ar grindiniams lauko šviestuvams, apsvarstykite apšvietimo galimybes ant sienos. Didelė, apvali sieninė lemputė prie įėjimo gali skleisti pakankamai šviesos, kad parodytų kelią ir pasveikintų lankytojus. Šviesos diodai čia būtų puikus pasirinkimas ilgalaikiam apšvietimui.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i