Lemputės: tik sugalvokite kokios norite - ir turėsite | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Elektros lemputės

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Elektros lemputės:šiek tiek istorijos

Per kelis dešimtmečius jų prigaminome
šimtais skirtingų pavadinimų bei rūšių. Gal net tūkstančiais. Kaip ir organiška gyvybė jos evoliucionuoja - ne tokios populiarios užmirštamos ir jas vėliau galime sutikti tik muziejuose ar retų kolekcionierių stalčiuose.

Prisiminkime pirmąsias elektrines
lemputes, kurios kurių išskiriamas šilumos kiekis gerokai pranoko matomos šviesos kiekį. Tokios lemputės šiais laikas gali būti tebenaudojamos kaip kaitrinės lemputėsviščiukams perinti ar tai augalų lempos kanapėm auginti bei pomidoram nurausvinti. Jų išskiriama šiluma gali būti tokia gausi, kad nutirpdys net sniegą nuo jūsų šildomos pastogės. Savaime suprantama, tokio tipo elektros lemputėyra kaip energetiškai neefektyvi taip ir netaupi.

Pagauti aistros išradėjai bei inžinieriai stengėsi sukurti vis taupesnę ir praktiškesnę
lemputę. Jie įnirtingai stengėsi pasiekti, kad matomos elektros lemputėsšviesos spektras būtų maksimaliai išgautas iš jų lemputės, kitaip tariant jie norėjo eliminuoti infraraudonuosius bei ultra spindulius, kurie tik bereikalingai eikvojo elektros energiją.

LED lemputės: kas lėmė jų populiarumą

Populiariai liaudyje vadinamos
ledinės lemputės ar tiesiog ledinės lempos taupo jūsų suvartojamą elektros energiją, Be viso to jos namuose gali sukurti ir malonų dienos šviesos lemposefektą, priimtiną žmogaus akiai. Todėl nenuostabu, kad jos populiaresnės nei halogenines lempos bei liuminescencines lempos, nes sutaupo iki 74 proc. elektros energijos ir yra ilgaamžės. Kai kada LED lempos turi net penkerių metų garantiją, jas taip pat galima remontuoti.

E27 lemputės bei E14 lemputės tapo tokios populiarios, kad kai kurios parduotuvės verčiasi išskirtinai tik jas pardavinėdamos. E14 lemputė yra labiausiai naudojama šių dienų namų ūkyje. Kitaip ji dar vadinama lempute su mažu sriegiu. Tai senesniosios E27 lemputės mažoji sesė. Tai gali būti dimeriuojama led lemputė su kontroliuojamo intensyvumo galimybe. Dėl savo formų bei spalvų įvairovės jos gali būti naudojamos ir kaip dekoratyvinės lemputės. Įprastos baltos spalvos led lemputės kambariui suteiks solidumo, prabangos pojūtį. Jų skleidžiama šviesa aiški bet neakinanti. LED lempos garažuiįtiks bet kuriam mašinų mylėtojui - tai tik dar vienas pretekstas pasilikti savo garaže iki ryto.

Gu10 lemputės, g9 lemputėsir jų akinančiai ryški šviesa

Jums tikriausiai teko matyti šviesos srautus, kurių intensyvumas yra tiesiog pribloškiantis - tai greičiausiai buvo
halogeninės lempos. Šios halogeninės lemputės viduje yra dar viena lemputė. Halogenai lempos viduje sukelia cheminę reakciją, kuri ir sukelią šį išskirtinio stiprumo švytėjimą. Led lemputės 12v - pas mus taip pat jų galite rasti.

Taigi, jei jau tiksliai žinote kokios
lemputės ieškote jums nesusidarys sunkumų ją surasti mūsų gerai organizuotoje svetainėje. Na, o jei norite patarimo - mielai jums pakonsultuosime! Beja, mes taip pat prekiaujame automobilinėmis lemputėmis.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i