Įleidžiami lubiniai šviestuvai - valdomi ir stillingi | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Įleidžiami lubiniai šviestuvai

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įleidžiamas lubinis šviestuvas neužima papildomai vietos ir šviečia ten kur reikia


Įleidžiami šviestuvai - tai lempos, įmontuojami lubiniai šviestuvai, kurių pagrindinė ir nepageidaujama techninė dalis slepiama lubose, todėl jie yra tinkami tik nuleistoms gipso kartono ar įtempiamoms luboms. Dėl šios priežasties jie netinka įprastoms tinkuotoms luboms, nes nėra kur paslėpti "negražiosios dalies". Įleidžiami led šviestuvai ar įleidžiamos led panelės labai populiarus būdas bendram apšvietimui namuose sukurti bet kokioje patalpoje.

Įleidžiami lubiniai LED šviestuvai turi nemažai dizaino, stiliaus galimybių: tiek paprasti apvalūs ar kvadratiniai, tiek aukštesni, kryptiniai, tiek grupuojami po du, valdomi nuotoliniu būdu pultelio pagalba. Kokius lubų šviestuvus rinktis, priklauso nuo interjero nuotaikos.

LED lubų šviestuvas yra reliatyviai naujas fenomenas. Visų pirma jis naudoja efektyvias ir taupias, tiktai matomą šviesos spektrą išskiriančias LED lemputes (Įprastinės lemputės dar papildomai vartoja elektros energijos spinduliuodamos bereikalingą kaitrą). Be visa to LED lemputės yra ilgaamžės bei perdirbamos. Įmontuojami lubiniai šviestuvai gaminami įvairių tipų: brangesni lubų šviestuvai specialiai kuriami garsių dizainerių tiesiog pagal labai specifinį užsakymą tam tikroms patalpoms, pavyzdžiui, kino teatro salei. Kai kurių jų pavyzdžių galite rasti ir pas mus.

Įleidžiamų lubinių šviestuvų platus panaudojimas


Įleidžiamai LED šviestuvai pasižymi savo neįkyrumu. Kitais žodžiais: šie lubų šviestuvai per daug neišsišokantys, neatkreipiantys į save dėmesio, o tik atliekantys savo tikrąją funkciją - tinkamai ir tolygiai apšviesti numatytąsias patalpas. Šviestuvo išorėje nesimato, nes jis yra sulig lubų lygiu - matoma tik jo skleidžiama šviesa. Šie įleidžiami LED šviestuvai gali būti ir automatizuoti - su judesio jutikliu. Įsižiebiantys, tiktai tuo atveju, kai patalpose kažkas yra bei užgęstantys savarankiškai kai kambarys apleidžiamas ir lieka tuščias.

Lediniai lubiniai šviestuvai be problemų gali būti naudojami ir lauko sąlygomis, taip pat industrijoje, cechuose bei dirbtuvėse. Įleidžiamas lauko šviestuvas, kaip ir jo vidaus atitikmuo populiariai vartojamas su judesio davikliais, įvažiavimo takams apšviesti, bei tose vietose, kur patamsyje apšvietimo jungiklio ieškojimas tampa nepraktišku. Automatizuotas bei išmanusis apšvietimas laikui bėgant pakeis visus rankiniu būdu valdomus jungiklius. Lygiai taip, kaip elektros lemputė pakeitė žibalines lempas (beje, jų taip pat galite pas mus įsigyti) bei žvakes. Visus naujausius apšvietimo trendus bei ateities lempas rasite pas mus. Nepatingėkite panaršyti mūsų elektroninės parduotuvės ir būsite maloniai nustebinti.


Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i