Lauko šviestuvai, lauko apšvietimas, lauko žibintai | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Lauko šviestuvai

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Lauko šviestuvai - pas mus jų apstu


Pusantro tūkstančio skirtingų pavadinimų vienoje vietoje! Nes lauko apšvietimas yra ta sritis kuri nuolat kelia visų susižavėjimą. Jūs irgi nesate abejingi - kitu atveju čia nebūtumėte užsukę. Lauko žibintai yra patogus ir saugus būdas apšviesti lauko teritorijas - sodą, kiemą ar išpuoselėtą gėlyną! Jokia šeimininkė atidavusi savo širdį savo kiemo ištobulinimui nepamirš tinkamai jį apšviesti saulei nusileidus.

Pastatomi lauko šviestuvai ar pakabinami lauko šviestuvai atėjus vakarui leis džiaugtis tuo kas paprastai būtų paslėpta po nakties skraiste. LED lauko šviestuvai ne tik švies jums kelią namo, bet ir taupys jūsų suvartojamą elektros energiją. Sieniniai lauko šviestuvai ilgai laukė kol juos rasite pas mus - tai buvo tik laiko klausimas kol jie atsidurs pas jus ir visi kaimynai pavydės kaip švyti jūsų namas tamsoje iš tolo. Na, o jei mėgstate investuoti į ateitį, bei viską tausoti, kaip dabar madinga, tikriausiai jus sudomins lauko šviestuvai su saulės baterija.

Saulės energija įkraunami lauko šviestuvai įsikraudinėja dieną, o tamsiuoju paros metu atidavinėja sukauptą elektros energiją šviesos pavidalu. Tai šviestuvų ateitis - būkite vieni iš pirmųjų juos įsigijusių. Turbūt nereikia ilgai pasakoti kokie autonomiški jie yra ir kaip ši investicija jums atsipirks ateityje. Lauko šviestuvai su judesio davikliu nešvaistys jūsų pinigų veltui nes jis veiks tik kai tam bus rimtas reikalas. Jei nenorite, kad šviestuvai per daug neišsišoktų - įleidžiami lauko šviestuvai yra tai ko jums reikia, statykite juos į grindinius ir galėsite puikiai matyti savo įvažiavimus sutemus. Išsirinkite iš mūsų plačios pasiūlos - garantuotai rasite tinkantį prie jūsų sienos ar tekstūros.


Lauko apšvietimas - tai mūsų duona


Sodo šviestuvai, lauko lemposkiemo apšvietimas yra mūsų aistra. Mes iš to gyvenime, nuolat tobulėjame ir gilinamės į jūsų poreikius todėl mums yra svarbi jūsų nuomonė bei atsiliepimai.

Lempų Manijoje galite rinktis iš daugybės skirtingų lauko šviestuvų, kurie šviesa aprūpins ne tik jūsų išorines erdves bet ir atskiras jų detales! Neleiskite tamsai trumpinti jūsų praleidžiamo laiko su mylima šeima jūsų išpuoselėtame sode ar kieme - mėgaukitės išskirtinės kokybės apšvietimu net ir tamsiausią naktį!

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i