LED šviestuvai, LED juostos: paįvairinkite savo vakarus | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

LED šviestuvai

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

LED juostos su pulteliu: kodėl jos ant bangos


LED juosta su pulteliu - tai modernus LED šviestuvas. Puikus pasirinkimas mėgstantiems puošti savo namus pačiu paprasčiausiu būdu. Kiekviena LED juostos rgb lemputė spindi skirtingomis spalvomis, todėl galima kontroliuoti norimą spalvą. RGB LED juosta turi padidintą atsparumą oro sąlygoms. Tankiai sumontuoti LED diodai užtikrina tolygų šviesos srautą. Spalvota LED juosta su pulteliu turi savo nuotolinį kontrolerį, kuris įgalina vartotoją juostą junginėti, keisti spalvas bei veikimo režimus.

RGB juostos tapo populiarios jaunimo tarpe dėl savo paprasto, daug specifinių įgūdžių nereikalaujančio instaliavimo bei spalvų žaismingumo ir galimybės valdyti apšvietimą. Taigi, jeigu nusprendėte surengti gerą tūsą savo namuose - pigesnio ir labiau tinkančio apšvietimo nelabai ar rasite.

Lubinis LED šviestuvas ar sieninis LED šviestuvas kurį beįsigytumėte jūs taupysite savo suvartojamos elektros sąskaita. LED lemputės yra ilgaamžės palyginus su įprastomis į jų kainą jau yra įskaičiuoti perdirbimo kaštai joms atitarnavus. Šviesos srautus lengvai galite kontroliuoti su pakreipiamomis bei dimeriuojamomis lempomis.

LED lauko šviestuvai - platesnio asortimento nei pas mus niekur nerasite


Visai nesvarbu ar tenorėsite apšviesti nedidelį plotelį prie įėjimo vartų ar nukloti visą savo kiemą ryškiomis šviesomis LED lauko šviestuvas atitiks jūsų lūkesčius, o daugumoje atveju netgi ir pranoks.

LED šviestuvas su judesio davikliu ir baterijomis - tai reliatyviai naujas konceptas bet jo populiarumas kas metai vis didėja. Vartotojai ir verslininkai supranta, kad investavę keliais eurais daugiau į visiškai automatizuotą bei autonomišką apšvietimą vėliau sutaupo žymiai daugiau keliais aspektais. Visų pirma šviestuvai su saulės baterija gali stovėti visiškai nepajungti prie elektros tinklo, nes jie turi kitą energijos šaltinį - saulę, o naktį jie atidavinėja savo sukauptą šią "žaliąją" energiją šviesos pavidalu.

LED lauko šviestuvo judesio daviklis savo ruožtu įjungs lempą tik kai žmogaus dydžio objektas prie jos priartės tam tikru spinduliu. Technologiškai pažangesnis lauko led šviestuvas netgi nereaguos į lakstančias kates bei praskrendanččius varnėnus. Štai kodėl LED lauko šviestuvas su saulės baterija yra verta investiciją į jūsų verslą ar asmeninį kiemą.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i