Liuminescenciniai šviestuvai - Yeelight | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Liuminescenciniai šviestuvai - Yeelight

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Apšvietimo variantai moderniems miegamiesiems


Iš visų kambarių jūsų namuose miegamasis yra tikriausiai vienintelė vieta, kur daugiausiai laiko praleidžiate visiškoje tamsoje, visiškoje šviesoje arba kažkurioje tarpinėje būsenoje - prieblandoje. Taigi, norint, kad jūsų miegamojo apšvietimo dizainas būtų tinkamas visiems atvejams, reikia, kad lempos miegamajam būtų išdėstytos keliais sluoksniais ir turėtų galimybę šviesti keliais baltos šviesos atspalviais, priklausomai nuo paros laiko bei jūsų veiklos pobūdžio.

Žinojimas, kaip teisingai panaudoti skirtingo tipo miegamojo lempas, yra raktas į geriausią apšvietimą. O tai reiškia rasti optimalią pusiausvyrą tarp aplinkos, užduočių ir akcentinio apšvietimo. Sukūrę šią pusiausvyrą, paspaudę jungiklį galėsite išgauti bet kokios nuotaikos apšvietimą tinkantį bet kokiai veiklai.

Nuo bendro iki konkretaus, jūs norėsite išsluoksniuoti miegamojo apšvietimą priklausomai nuo to, ką ketinate reguliariai veikti savo miegamajame. Naujokams patartina pradėti kurti apšvietimo pagrindą aplinkos apšvietimu arba bendru apšvietimu. Tinkama aplinkos šviesa apima natūralų apšvietimą per didelius langus, stoglangius arba dirbtinį apšvietimą liuminescenciniais šviestuvais ar fluorescencinėmis lempomis. Kad ir koks būtų jūsų pasirinktas apšvietimas, jis turi būti pakankamas atlikti bendroms užduotims, tokioms kaip valymas, drabužių ar patalynės lankstymas bei lovos paklojimas.


Lempos svetainei gali būti parinktos panašiu principu


Kalbant apie dirbtinį apšvietimą, aplinkos šviesą geriausia pasiekti naudojant lubų šviestuvus, liuminescencines lempas arba nešiojamų stovinčių žibintų, toršerų pagalba. Abiejų tipų apšvietimas suteiks pakankamą apšvietimo kiekį veiklai, kuriai nereikia ryškios, sutelktos šviesos. Liuminescencinių lempų šviestuvai taip pat puikiai tiks ir kaip lempos prie lovos, tik rinkdamiesi juos atkreipkite dėmesį į šviesos atspalvio temperatūrą ir turėkite omenyje, kad šiltesni baltos šviesos atspalviai veikia labiau migdančiai, o šaltesni - labiau patartini aktyvioms veikloms apšviesti.

Nepamirškite, kad Lempų Manijoje galite įsigyti visus jums reikiamus šviestuvus tiek kambariams, tiek laukui apšviesti. Visus juos gausite su jiems priklausančiomis garantijomis, tad pirkite nesijaudindami ir netaupydami, nes pigiau jau niekur kitur nerasite!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i