Pakaitinės kalėdinės lemputės, lemputės žvakės pigiau | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Pakaitinės lemputės

Vánoce landing page
  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Įsigykite atsarginių kalėdinių lempučių savo girliandoms bei žvakidėms


Visi norime užbaigti metus ryškiai, su trenksmu, netgi jei praėję metai nebuvo itin sėkmingi. Jūsų problemos nesibaigia jei išsitraukę savo kalėdines girliandas nustembate pamatę, kad ne visos girliandos lemputės veikia. Jums dabar reikės iš kažkur gauti pakaitinių markslöjd reservlampa ar markslöjd topplampa lempučių. Laimei, Lempų Manijoje, mes pagalvojome ir apie tai, nes mes nuolat galvojome apie visus įmanomus būdus, kaip jūs galėtumėte suteikti papildomo ryškumo savo sunkių metų pabaigai. Perdegusios girliandos lemputės ar dekoratyvinės lemputės žvakės neturėtų temdyti jūsų šventinės nuotaikos, nes jūs visad galite įsigyti jų naujų su atsarga keliems metams į priekį!


Jei perdegė viena girliandos lemputė bet visos kitos veikia


Tada jums pasisekė! Tai paprasčiausia problema, kurią galima išspręsti tiesiog pakeistus neveikiančią kalėdinę lemputę nauja. Darant prielaidą, kad jūsų dekoratyvinės lemputės yra nuimamos - nėra integruotos, kaip yra kai kuriose LED girliandose, - originalioje pakuotėje turėtų būti atsarginių lempučių. Na, o jei nėra, jūs galėtumėte įsigyti dar vieną tokią pačią girliandą grynai tam, kad turėti pakaitinių lempučių. Jei tokių girliandų jau nebegamina arba nėra prekyboje, modernios LED girliandos gali papuošti jūsų namus ne ką blogiau nei senovinio tipo kaitrinių lempučių girliandos.

Papildomas pastebėjimas ateinantis su įspėjimu: jei jūsų girliandoje turite vieną ar kelias perdegusias lemputes - neignoruokite to. Likusios dekoratyvinės lemputės gali susidurti su pertekline įtampa, trumpinančia jų tarnavimo laiką. Pakeiskite neveikiančias lemputes kuo greičiau, kad išvengtumėte dar daugiau jų perdegimų.

Pirkite pakaitines dekoratyvines lemputes savo girliandoms, žvakidėms bei kitiems kalėdiniams papuošimams. Jei jūs nutarsite pereiti į kalėdines dekoracijas veikiančias LED technologijų pagrindu, jūsų kalėdinės dekoracijos tarnaus ženkliai ilgiau ir jūs sutaupysite sunaudotos elektros sąskaita. Vis tik, ką jūs benuspręstumėte, Lempų Manijoje visada turėsite platų kalėdinių lempučių bei kitų šviestuvų bei žibintų pasirinkimą!

Copyright © 1990 – 2023 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i