Išmanaus apšvietimo starter kit - išbandykite ateitį | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Pradžios pakuotės

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Philips Hue Starter Kit - paprastas ir praktiškas susipažinimas su išmaniuoju apšvietimu


Iš pradžių prijunkite Philips Hue šviesos diodų žibintus prie Hue Bridge ir valdykite išmanų apšvietimą atskirai naudodami „Hue“ programą visuose namuose. „Hue“ programoje pasirinkite iš 16 milijonų spalvų ir įvairių baltos šviesos tonų arba sinchronizuokite šviesą su muzika, žaidimais ir filmais, kad pasiektumėte optimaliausią pramogą. Philips Hue Starter Kit E27 idealiai tinka šviestuvams su E27 lizdais. Mėgaukitės optimizuotomis ir sodresnėsnėmis spalvomis iš penktos kartos Philips lempučių (2 x „Hue“ LED lemputės ir Hue Bridge).

Sukurkite nepakartojamą apšvietimo atmosferą bet kokiai progai: ar tai būtų vakarienė vakarienė, ar poilsis dienos pabaigoje, pabandymui įsigykite Philips Hue starter pack pradžios pakuotę iš Philips sujunkite sistemą ir mėgaukitės reginiu. Sistema suderinama su „Amazon Alexa“ valdant balso komandomis (Echo / Echo Dot parduodamas atskirai).

Philips Hue starter Kit GU10


Sistemą paprasta valdyti per Bluetooth: įjunkite Hue lemputę, atsisiųskite Hue Bluetooth programą ir valdykite iki 10 lempų viename kambaryje. Hue programoje pasirinkite iš 16 milijonų spalvų derinių ir įvairių baltos spalvos atspalvių nuo šaltos iki šiltos šviesos, kol atrasite savo kambario geidžiamą apšvietimą. Sukurkite savo individualią šviesą kiekvienai progai: nesvarbu, ar vakarienei, ar kasdienei rutinai, ar ramiai dienos pabaigai, Philips Hue apšvietimo pagalba pasieksite idealią atmosferą. Valdykite Philips Hue Bluetooth lempas balsu: veikia su visais „Echo“ ir „Google Nest“ įrenginiais. („Hue“ tiltas reikalingas „Echo“ (1-oji karta) ir „Echo Dot“ (1-oji karta)).

Išbandykite pradžios pakuotes Hue Color E27, Philips Hue White and Color Ambiance, Philips Hue E14 Starter Kit bei Philips Hue Starter Kit Ambiance, patyrinėkite jų galimybes savo namų sąlygomis. Jums nereikia pirkti ištisos sistemos, kad paragautumėte naujausių išmaniojo apšvietimo galimybių. Apetitas kyla bevalgant - neabejojame jog jūs liksite sužavėti.

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i