Prožektoriai su nuolaida, akcijos darbo lempoms | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Prožektoriai

Kategorie AKCE

Didysis rudens šviestuvų išpardavimas.

Nuolaida suteikiama iki galo įvykdžius užsakymą, o ne paprasčiausiai įsidedant prekių į krepšelį.

Nuolaidos nustatomas atsižvelgiant į pradines kainas pagal nustatytas sąlygas.

Be to, jei perkate už daugiau nei 70 €, prekes pristatysime nemokamai.

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Nuolaida prožektoriams - įsigykite kokybiškas darbo lempas per pus pigiau


Tikriausiai išleidote paskutinius centus savo statyboms ir ieškote nebrangaus ar nukainuoto prožektoriaus? Mūsų parduotuvėje galėsite rasti įvairiausių, skirtingos paskirties prožektorių pagal savo kišenę. Netgi galingi prožektoriai neprivalo būti brangūs. Na, gal jie sunaudos šiek tiek daugiau jūsų elektros energijos. Nepatyrę pirkėjai rinkdamiesi savo darbo apšvietimą, paprastai nepriima dėmėn keleto svarbių aspektų.

Teorinė ir faktinė prožektoriaus liumenų vertė


Ar pasirenkate LED lauko prožektorių pagal liumenų galią, ar žinote, kuri liumenų galia yra nurodyta pakuotėje ar lauko prožektoriaus informaciniame lape? Yra trys skirtingi matai: teorinis, šaltas ir efektyvus (išmatuotas) spindis, tačiau naudinga tik efektyvi (išmatuota) LED prožektorių liumenų galia. Paprasčiau paaiškinta: teorinė liumenų galia yra bendroji vertė. Efektyvi (išmatuota) liumenų galia yra grynoji vertė. Tarp bendrosios ir grynosios vertės gali būti skirtumas nuo 50 iki 70%. Taigi saugokitės to!

Šviestuvo kaina


Jei jūsų, sakykime, įkraunamo prožektoriaus įsigijimo sprendimas yra pagrįstas kaina arba liumenų išvesties ir kainos deriniu, palygindami turite būti atsargūs, ypač jei nesate tikri, koks liumenų išvesties tipas nurodytas pakuotėje ar gaminio duomenų lape. Galite gauti tik nuo 30 iki 50% numatomos liumenų galios. Mes siūlome statybinius prožektorius bei reflektorius su akcija. Nepraleiskite progos!

Prožektoriaus šviesos spalvos temperatūra


LED prožektoriaus su stovu aukšta spalvų temperatūra (gerokai aukštesnė nei 6000 K) suteikia šaltą baltą (beveik mėlyną) šviesą, kuri sukelia papildomo krūvio akims. Jūs tiesiog negalėsite ilgą laiką dirbti su šia spalvų temperatūra. Be to, šalta balta spalva sukelia daug dulkių, mažų dalelių, lietaus ir sniego atspindžių, o tai taip pat sukuria akinimą. CAT prožektoriai, Berner prožektoriai bei Osram lauko prožektoriai - tai profesionalų pasirinkimas. Investuokite į kokybišką darbinį apšvietimą.

Elektromagnetinis suderinamumas (EMS)


Pasirinkus pastatomą LED prožektorių, kuris neturi EMS klasės arba ji labai žema, gaunami radijo trukdžiai. Jei jūsų kompiuterio ekranas tampa juodas, tai vyksta dėl EMS problemų. Blogiausiu atveju tai gali sutrikdyti jūsų mobilųjį įrenginį. Asmuo ar įmonė, priėmę sprendimą įsigyti šį LED darbo prožektorių, darbo žibintą, gali būti laikomi atsakingais už remonto ir kitas išlaidas.

Vibracijos


Jei pasirinksite pastatomą prožektorių, halogeninį prožektorių netikrindami, ar jūsų darbo lempa gali atlaikyti mašinos vibraciją ar netolygią žemę, tai gali nulaužti stovą. Patikrinkite šviestuvų atsparumą išoriniams veiksniams.

Pakraunamas prožektorius


Lauko prožektorius su saulės baterija ar LED prožektorius su judesio davikliu? O gal abu viename? Taip tokie variantai yra imanomi - rezultate gausite visiškai autonomišką bei išmanų LED lauko prožektorių su judesio davikliu, kuriam funkcionuoti užtenka pabūti kelias valandas saulės atokaitoje, o jo junginėjimas vykdomas automatiškai.

Patiikrinkite šį ir kitus mūsų siūlomus apšvietimo technologijų sprendimus, įsigykite norimus prožektorius su nuolaida akcijos metu ar be jos.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i