Vonia - Extol | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Vonia - Extol

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pasirinkite tinkamą vonios apšvietimą – visi vonios šviestuvai vienoje vietoje


Vonios šviestuvų nuvertinti nereikėtų. Juk vonios kambaryje mes praleidžiame nemažai laiko skusdamiesi, taip pat šukuojamės plaukus, daromės makiažą... Tiesiog tai veiklai reikia nepriekaištingo apšvietimo. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą vonios kambario šviestuvąGeriausiai tokį, kurio skleidžiama šviesa būtų kuo artimesnė baltai, nes šviesa su atspalviais neteisingai atspindės kitas spalvas.

Šiais laikais yra įprasta skirti didesnę erdvę vonios kambariui, todėl kartais vieno šviestuvo ir neužtenka. Šviestuvų išdėstymas taip pat yra svarbus aspektas. Galite pasirinkti iš lubinių šviestuvų, pakabinamų vonios šviestuvų, akcentinių šviestu ar sieninių vonios šviestuvų. Atskira kategorija yra vonios veidrodžio šviestuvai, kurie, žinoma, taip pat gali būti montuojami virš vonios ar dušo kabinos. Labai populiarūs yra įleidžiami šviestuvai voniai - jie neužima papildomai vietos, jų korpuso dalis yra paslėpta lubose, yra saugūs ir puikiai atlieka savo funkciją. Galite rinktis ir LED apšvietimą vonioje, o visi žinome LED šviestuvų pliusus.

Mūsų
 
parduotuvėje galite rasti labai daug įvairių vonios šviestuvų, kurie atitinka griežtas saugos normas. Jei nesate tikri, kur saugu kabinti vonios kambario šviestuvą, perskaitykite straipsnį apie saugias zonas. Sužinosite, kad IP reitingas yra svarbus parametras renkantis vonios kambario šviestuvą. Jis nurodo jūsų lempos atsparumą drėgmei, garams bei smūgiams. Niekada nerizikuokite kabinti įprastinius šviestuvus padidinto pavojaus ar drėgmės zonose!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i