Atidarytos prekės (open box) kaip naujos, žymiai pigiau | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Atidarytos prekės, kaip naujos

  • Perkamiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Subkategorija: Atidarytos prekės, kaip naujos - Kita subkategorija

Kategorijos aprašymas

Atidarytos prekės (open box): taupyti apsimoka, net jei tai katė maiše


Paprastai atidarytos prekės (open box) yra pirkėjų sugrąžintos prekės, kurias apžiūri inspektorius ir, nustačius, kad jos yra be defektų, yra perparduodamos su nuolaida, o ne grąžinamos gamintojui.

Jums tikriausiai yra tekę girdėti apie atnaujintą (refurbished) elektroniką, patikrintas ir, prireikus, suremontuotas grąžintas prekes bei parduodamas mažesnėmis kainomis. Šio tipo prekės yra galimybė taupantiems pirkėjams įsigyti brangesnes prekes už ženkliai mažesnę kainą.

Atidarytos prekės yra labai panašu į atnaujintas prekes, tačiau jos ateina su keletu įspėjimų, nes jos nebuvo grąžintos gamintojui, kaip pastarosios. Jei prekė nėra sudėtingas technologinis įrenginys, o jo kokybė gali būti nustatoma vizualiai ar ją pačiupinėjus - ją galima drąsiai įsigyti. Ekspozicinės prekės gali būti šiek tiek daugiau liestos ir tas kartais gali būti labai akivaizdu, tačiau jos niekada nebuvo palikę parduotuvės patalpų, skirtingai nei grąžintos prekės. Kitaip nei atnaujintos prekės, atviros dėžutės gaminiai paprastai netaisomi gamykloje ar gamyklos įgaliotoje įmonėje, todėl gamintojų mažmeninės prekybos vietose paprastai nerandate atvirų dėžučių.

Rizika, susijusi su atidarytomis prekėmis


Kai kuriose parduotuvėse ir svetainėse parduodamos atviros dėžutės prekės siūlomos „tokios, kokios yra“, be grąžinimo ar garantijos. Kaip ir atnaujintoje elektronikoje, apie tokius galutinio pardavimo daiktus gerai pagalvokite. Tačiau grąžinti dažnai leidžiama tuo pačiu pagrindu, kaip ir naujas prekes.

Iš esmės, į atidarytas prekes nevertėtų žiūrėti, kaip į būdą įsigyti itin palankiomis sąlygomis, bet labiau kaip metodą padoriai sutaupyti už kai kuriuos daiktus, galbūt tiek, kad užtektų gyventi su šiek tiek didesne baime ar nepasitikėjimu nei perkant naujus, neišpakuotus daiktus.

Kviečiame panaršyti mūsų naujų, neišpakuotų lempų gausiausią asortimentą, viską kas susiję su apšvietimu: išmaniąsias technologijas, naujausias madas, pakaitines lemputes. Perkant urmu suteikiame milžiniškas nuolaidas bei garantuojame saugų ir nemokamą prekių pristatymą iki jūsų namų slenksčio. Apsirūpinkite aktualiomis apsaugos priemonėmis darbui bei nuo virusų.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i