Akcentiniai kryptiniai šviestuvai - Paulmann | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Akcentiniai kryptiniai šviestuvai - Paulmann

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Kryptiniai šviestuvai ir akcentiniai šviestuvai kokiais atvejais juos geriausia naudoti


Kryptinė šviesa labiausiai panaši į Saulę. Šis šviesos tipas skleidžia lygiagrečių spindulių srautą ta kryptimi, kuria kryptinis šviestuvas ir yra nukreiptas. Akcentinio šviestuvo padėtis dažniausiai nėra taip svarbi, kadangi spinduliai eina toli numatyta kryptimi per apšviečiamą erdvę. Jo šviesos spindulių krypčiai nustatyti naudojamas tik lempos ar lempų pasukimas.

Kryptiniai šviestuvai, panašiai kaip prožektoriai, be aktorių, dainininkų ir kitų linksmuolių išskyrimo dėl dramatiško efekto, gali atlikti daugybę buitinių bei komercinių funkcijų. Jūsų namuose akcentinis apšvietimas gali išryškinti meno kūrinį, architektūros bruožą, baldą ir visa kita, ką tiktai norite pabrėžti. Versle kryptiniai lubiniai šviestuvai gali atkreipti dėmesį į parduodamą iškabą ar specialų gaminį. Taip pat gali suteikti papildomą apsaugą nuo įsilaužėlių. Nesvarbu, turite namus ar verslą Lempų Manijoje galite rasti šimtus modernių sieninių kryptinių šviestuvų bei lubinių kryptinių šviestuvų, kurie taps jūsų apšvietimo šou žvaigždėmis.


Kryptiniai LED šviestuvai


Jei norite, kad jūsų apšvietimas būtų efektyvus ir ilgaamžis, akcentiniai LED šviestuvai ar kryptiniai LED šviestuvai siūlo jums protingą išeitį. Be to, kad sumažinsite komunalinių paslaugų sąskaitą, LED lempučių pagrindu veikiantys žibintai tarnauja ilgiau nei kiti šviestuvų tipai, sumažindami lempučių keitimo laiką, sunkumus ir išlaidas.

Galite rinktis iš fiksuoto kelio akcentinių šviestuvų, nuo vieno reguliuojamo šviestuvo iki šešių. Daugelis šių žibintų yra aptakios, modernios išvaizdos, tačiau pas mus galite rasti ir kitų stilių, nuo retro iki kaimiško. Pasirinkite iš plačios spalvų paletės, pavyzdžiui, juodos, mėlynos, rudos ar geltonos, taip pat metalinės apdailos, pavyzdžiui, sidabro, alavo ir poliruoto nikelio. Nepriklausomai nuo pasirinktų žibintų, jums patiks kryptinių lauko šviestuvų universalus apšvietimas, kuris pagerins bet kurios gyvenamosios ar komercinės patalpos išorinę išvaizdą.

Įgyvendinkite savo slapčiausias apšvietimo svajones mūsų siūlomų šviestuvų pagalba. Norite, kad dirbtinis intelektas valdytų jūsų bei namiškių nuotaikas - investuokite į išmaniųjų namų technologijas, būkite keliais žingsniais pirmiau bei toliau nei jūsų bičiuliai ar kaimynai! Gaukite specialius pasiūlymus bei nemokamą prekių pristatymą, užsakykite savo svajonių akcentinius kryptinius šviestuvus jau šiandien!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i