Lauko apšvietimas - Zambelis | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Lauko apšvietimas - Zambelis

Kategorie venkovky
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Lauko apšvietimas

 
Lauko šviestuvai, be abejo, yra vienas iš pirmųjų dalykų, kuriuos jūsų svečiai mato atvykę į Jūsų sodą ar terasą. Seniau, planuojant eksterjerą nebuvo kreipiama daug dėmesio į apšvietimą, tačiau šiandien viskas kitaip. Mūsų klientai apšviečia namo įėjimą bei statulas sode ar aplink baseiną. Labai populiarūs yra lauko šviestuvai su judesio jutikliais ir taip pat tie šviestuvai, kurie nevartoja jokios elektros, o energiją gauna iš saulės šviesos. Patogu naudoti lauko apšvietimą su jutikliu garažuose arba prie namo durų. Jei norite efektyviai apšviesti terasą, rekomenduojame sieninius lauko šviestuvus, lauko durų šviestuvus, lauko lempas ir lauko žibintus.

 
 

LED lauko šviestuvai  

 
Sodo apšvietimas prisidės prie bendro namo išorės atnaujinimo ir pakels Jūsų sodą į kitą prestižo lygį. Kadangi daugelyje šviestuvų yra LED lustai arba LED lemputės, jums nereikės nerimauti dėl didelių elektros energijos sąnaudų. Toks specialiai suprojektuotas apšvietimas vadinamas LED lauko apšvietimu. LED lauko šviestuvai gali būti naudojami lauko apšvietimui terasoje arba apšviesti namus. Yra daugybė būdų, kaip apšviesti eksterjerą. Todėl turėtumėte pasirinkti tinkamą išorinę lempą ir pasigirti savo sumaniai apšviestu sodu savo svečiams ir praeiviams. Mūsų el. parduotuvėje rasite tikrai platų šviesų pasirinkimą: sieninius lauko šviestuvuspakabinamus lauko šviestuvus ir daug daugiau lauko apšvietimo būdų.
 
 
Lauko akcentiniai šviestuvai  
 
Nors gali atrodyti, kad akcentiniai šviestuvai tinka tik interjerui, taip pat galite susidurti su tokio tipo apšvietimu, pavyzdžiui, sode. Lauko akcentiniai šviestuvai dažniausiai turi strypo formos dizainą, kurio viename gale yra smaigalys, skirtas įterpti į žemę, o kitame gale – pati lempa. Tokiu būdu lauko šviestuvai gali padėti apšviesti sodo statulėles ar krūmus. Kadangi visi kiti lauko šviestuvai, įskaitant akcentinius, yra apsaugoti nuo vandens patekimo, Jums nereikės nerimauti dėl jų net kai lyja. 
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i