LED šviestuvai - Deko-Light | Lempumanija
Prisijungti
Levý banner
Pravý banner
MENIU


Palyginti
0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

LED šviestuvai - Deko-Light

/ImgGalery/Img1/Znacky/eglo_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philips_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/philipsmassive_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/lirio_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/paulmann_logo_1.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/GLOBO_logo_400px.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/artemide_logo.jpg /ImgGalery/Img1/Znacky/rabalux_logo.jpg

Perkamiausi

Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos

Geriausi savaitės pasiūlymai

Žiūrimiausi

Naujos prekės

Kategorijos aprašymas

LED apšvietimas


Šiuolaikiniai LED šviestuvai, LED juostos lubose ar LED lempos jūsų namų apšvietimui.
Mūsų klientai dažnai renkasi LED šviestuvus. Tam yra daug priežasčių: mažas energijos suvartojimas, minimalus dydis, yra daug šviesos spalvų, atsparumas smūgiams, led apšvietimas tarnauja nuo dešimties iki šimtų tūkstančių darbo valandų. LED lauko šviestuvai pasitarnauja puikiai apšviesdami lauko erdvę niūrią naktį. O ir naudojimui viduje mes galime juos montuoti tiek ant sienų, tiek rinktis lubinį šviestuvą.

LED šviestuvai neskleidžia ultravioletinių, infraraudonųjų ar šiluminių spindulių, todėl jais tinka apšviesti jautrias medžiagas, įskaitant maistą. Šiais laikais mažų diodų technologija įgyvendinama įvairių tipų šviestuvuose. Rinkoje galite rasti ne tik lubinių LED šviestuvų ar sieninių šviestuvų, bet taip pat ir LED prožektorių, LED lempų ir akcentinių LED šviestuvų. Taip pat pas mus parduodami pramoniniai led šviestuvai, kurie taip pat pasitarnaus jūsų versle.

LED šviestuvai tinka virtuvei, vonios kambariui ar vaikų kambariui... Tiesą sakant, bet kokiam kambariui. Taip pat populiarūs yra LED šviestuvai, kabinami po virtuvinėmis spintelėmis, kai dažniausiai naudojamos LED juostas. LED apšvietimas virtuvėje prideda modernumo ir pabrėžia detales. Kalbant apie vonios kambarį, turbūt dažniausiai pasirenkami yra įleidžiami led šviestuvai: jie yra labai praktiški tiek savo išvaizda, tiek energijos suvartojimo klausimu. Jie ne tik atrodo įspūdingai, bet ir šių LED juostų montavimas yra labai lengvas. Apdovanokite save šiuo šiuolaikiniu apšvietimu ir nesigailėsite.

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i