Pavasario pasiūlymas: neįtikėtinos nuolaidos lempoms | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Naujienos

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pavasario pasiūlymai, nuolaidos, šviestuvų išpardavimas


Norite judėti į priekį kartu su laiku? Sekate dabartines būsto įrengimo bei apšvietimo madas, trendus? Na, tokiu atveju jums nederėtų praleisti mūsų siūlomų naujienų. Nepraleiskite nei vieno naujausio šviestuvo ar netgi lemputės! Kadangi jos išmanėja tiesiog ne mėnesiais o dienomis.

Kodėl pavasaris toks svarbus? Juk po ilgos žiemos stagnacijos norisi išlysti į lauką, nuveikti ką nors naudingo savo kieme. Pavyzdžiui instaliuoti išmanią apšvietimo sistemą ir daugiau niekada nesirūpinti, kad parklupsite patamsyje ar reikės ieškoti šviesos mygtuko apgraibomis. Jūs rūpinatės savo reikalais, o apšvietimas - savo. Jis jau pakankamai paprotingėjo, kad žinotų kada jums iš tikro reikia apšvietimo.

Negana to modernios lempos gali būti ir pilnai autonomiškos, energetiškai nepriklausomos, mobilios - pasikrauti savo baterijas tiesiog saulės atokaitoje dieną, o tamsiuoju paros metu sukauptą energiją atiduoti šviesos pavidalu ir tiktai tada, kai bus reikalas ką nors apšviesti. Tie laikai, kai mes švaistydavome brangius gamtos resursus plieksdami kaitrines lempas per naktis jau baigėsi. Laikas susiveržti diržus ir pradėti tausoti tai kas dar mums liko.


Šviestuvai bei jų priedai gerokai pigiau


Jei ieškote šviestuvo pigiau, su nuolaida - mūsų pavasario akcijos būtent tam ir skirtos. Čia galite rasti už trečdalį kainos tai, kas yra populiariausia arba kas nebe taip madinga kalbant apie apšvietimą bei namų prekes.


Kas yra jūsų pavasario valymo kontroliniame sąraše?


Atidžiai pereidami kiekvieną kambarį, apsvarstykite atnaujinto apšvietimo galimybes. Pavasarinis valymas suteikia puikią galimybę pakeisti senas lemputes energiją taupančiais šviesos diodais, kurie taupo jūsų pinigus bei energiją. Specialus pasiūlymas lemputėms - įsigykite jų urmu už ypatingai žemą kainą su nemokamu pristatymu!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i