Toršerai - LEDKO | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Toršerai - LEDKO

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Sietynai - tai prabangos ir statuso simbolis


Kabinami ant laido bei tvirtinami ne tiesiogiai prie lubų. Dažniausiai pakabinami šviestuvai naudojami virš valgomojo stalo ir virtuvės salos. Pakabinami šviestuvai taip pat sukuria jaukią atmosferą miegamajame virš naktinio staliuko arba kitose atskirose zonose (pvz. šalia fotelio prie knygų lentynos).


Krištoliniai sietynai turi gilią bei ilgą istoriją, jų naudojimo pradžią galima atsekti net iki viduramžių, kai didikai norėdami gerai apšviesti savo rūmų menes kabindavo palei lubas šimtus gražiai sugrupuotų žvakių. Prabangūs sietynai iki šių dienų išlaikė savo populiarumą ir net nežada trauktis iš rinkos greitu metu. Priešingai - jų pasiūla tik auga bei plečiasi įvairovė. Šiai dienai modernūs sietynai bei čekiško krištolo šviestuvai konkuruoja tarpusavyje norinčiųjų papuošti savo svetaines tarpe.


Dideli sietynai bei antikvariniai sietynai vis dar puošia stilingų senoviško stiliaus restoranų bei užeigų palubes. Krištolo sietynai svetainei niekaip neišeina iš šiuolaikinio žmogaus širdies ir vis dar perkami kaip ir prieš dešimtmečius.


Sietynai pigiau


Nustokite ieškoti - pradėkite rinktis! Pigesnių sietynų nei pas mus nerasite niekur! Įsigykite lempučių savo lempoms keliems metams į priekį. Taupykite pirkdami - taupykite šviesdami!

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i