Toršerai - Paulmann | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Toršerai - Paulmann

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Toršerai - taip pat vadinami grindų arba pastatomomis lempomis


Jie yra neatskiriama svetainės apšvietimo dalis, tačiau be gyvenamojo kambario taip pat galite juos naudoti ir kitose patalpose. Nors klasikiniai toršerai paprastai būna su vienu šviesos šaltiniu, galite pasirinkti šviestuvą su šonine lempa, kuri taip pat gali būti naudojama kaip skaitymo lempa. Labai populiarūs yra pritemdomi šviestuvai, kurie arba turi išorinė pritemdymo funkciją, arba pritemdymo funkcionalumas jau įmontuotas į šviestuvą. Led toršerai pat gali būti valdomi naudojant nuotolinio valdymo pultą. Dažnai galite juos rasti pavadinimu grindų lempos su apšvietimo reguliatoriumi.

Tai ant žemės statomi šviestuvai - toršerai, kurie interjerui suteikia švelnų apšvietimą, sukuria jaukią atmosferą, nors yra ir kryptinių, skirtų apšviesti konkrečią vietą. Toršerų skleidžiama šviesa neatstoja pagrindinio apšvietimo, tai tik papildinys. Jie dažniausiai statomi svetainėje šalia sofos ar fotelio.

Koks toršeras turi didelę paklausą


Modernūs toršerai bei lauko toršerai šiais laikais pergyvena atgimimą, labai populiarūs yra vientisų spalvų šiaurės stiliaus bei dizaino lempos - skandinaviški toršerai, gaminami iš medienos. Vario ir bronzos spalvos lempos taip pat turretro išvaizdą.


Toršerai internetu - turėkite lempą neišėję iš namų


Mūsų elektroninėje parduotuvėje - toršerai pigiau. Taip pat pasirinkite jiems tinkančių lempučių kitų buities prekių bei sutaupykite ant siuntimo išlaidų.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i