Apsauginės veido kaukės, medicininės kaukės internetu | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Veido ir apsauginės kaukės

Vendor 7
  • Perkamiausi
Norimas turinys nerastas

Kategorijos aprašymas

Antivirusinių kaukių veidui privalumai ir trūkumai


2019 m. Koronos viruso (COVID-19) protrūkis tapo rimta grėsme visuomenės sveikatai visame pasaulyje. Covid-19 yra pati didžiausia problema, su kuria susiduria visi socialiniai sluoksniai ir šiuo metu nėra jokių vaistų ir vakcinų, kurie galėtų užtikrinti visišką pagijimą. Ši liga ypač plinta tarp žmonių su silpnų imunitetu, o ligos aukų skaičius nuolat kyla aukštyn. Vakcina nuo vienos viruso variacijos jau gali nebeveikti kitai. Visa ši situacija negailestingai atsiliepia sveikatos priežiūros darbuotojams, kurie dirba viršvalandžius stengdamiesi iš paskutiniųjų.

Mes, taip pat galime prisidėti prie ligos plitimo stabdymo. tereikia vykdyti prevencines priemones, laikydamiesi atstumo, dažnai dezinfekuodami patalpas ir, be abejo, dėvėdami medicinines kaukes ar respiratorius. Tarp strateginių priemonių chirurginė kaukė yra viena iš dažniausiai naudojamų priemonių, užkertančių kelią sunkiojo ūminio kvėpavimo sindromo koronaviruso 2 (SARS-CoV-2) plitimui. Medvilninės kaukės dėvėjimas ant veido gali sukelti klaidingą saugumo jausmą, todėl atsisakyti kitų priemonių tikrai nederėtų. Veido medžiaginės kaukės gali kelti pavojų ar sunkumų žmonėms, turintiems rimtų sveikatos sutrikimų, senyvo amžiaus grupės atstovams, mankštinantis lauke, esant ūmiems ir lėtiniams kvėpavimo sutrikimams ir silpnam įgimtam imunitetui.

Visai nesvarbu vienkartinės ar daugkartinės kaukės, dėl ribojamo oro srauto, jos yra pagrindinė CO2 sulaikymo, hiperkapnijos, priežastis, dėl kurios gali pasireikšti kvėpavimo nepakankamumas, atsirasti tachikardijos, paraudusios odos dėmės, galvos svaigimas, papilomos, traukulių ir depresijos simptomai.


Įsigykite apsauginių veido kaukių internetu


Apsirūpinkite antivirusinėmis veido kaukėmis Lempų Manijoje. Pas mus taip pat galite įsigyti kitų prevencinių bei dezinfekcinių priemonių skirtų tiek namų ūkiams, tiek masinio susirinkimo vietoms nukenksminti. Ultravioletinės lempos, greitieji antigeno testai, patikimi ir kokybiški respiratoriai, vienkartinės pirštinės - visos priemonės jūsų saugumui užtikrinti!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i