Išmanusis apšvietimas laukui, dimeriuojamos LED lempos | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Išmanus lauko apšvietimas

Vendor 8
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Geriausias išmanusis apšvietimas lauke: kiemams, takams ir kt.


Lauko apšvietimas nėra prabangos reikalas, kaip tai gali atrodyti iš pirmo karto - lauko lempa gali išgelbėti jus nuo užkliuvimo tamsiame kelyje ar palengvinti tinkamo rakto suradimą patamsyje. Lauko lempa su judesio davikliu padidina namų saugumą ir netgi gali gali būti naudojamas jūsų vakarėlio apšvietimui. Išmanus apšvietimas bei išmanūs lauko šviestuvai pakelia jūsų kiemą į kitą lygmenį - pridėda automatizavimo, nuotolinio valdymo bei kitas patogumo funkcijas.


Dimeriuojamas šviestuvas laukui -  į ką turite atkreipti dėmesį


Kalbant apie LED lauko šviestuvą, žmonės dažnai susimąsto, ar lauko šviestuvas yra pritemdomas. Trumpas atsakymas į šį klausimą yra: taip, dimeriuojamos LED lempos tikrai yra pritemdomos! Tačiau yra keletas esminių dalykų, į kuriuos turite atsižvelgti.

Visada patikrinkite, ar lemputė yra pritemdoma, dimeriuojama LED lemputė


Ne visos LED lempos ar lemputės yra pritemdomos, todėl prieš įsigyjant svarbu išsiaiškinti, ar ji yra pritemdoma, liaudiškai tariant - dimeriuojama. Jei perkate, sakykime, sieninį lauko šviestuvą kuriam reikalinga lemputė, visada nurodoma, ar lempa tinka LED šviesos šaltiniui, ir ar lempa taip pat yra pritemdoma. Išmanus apšvietimas toks, kaip lauko LED juosta su dimeriavimo galimybe jūsų kieme savarankiškai įsijunginės bei prisitemdys pagal programą ar aplinkinę šviesą.

Naudokite LED reguliatoriaus jungiklį


Žmonės dažnai mano, kad savo kiemo išmaniam apšvietimui - LED lauko šviestuvams gali naudoti įprastą ir įprastą reguliatorių, tačiau daugeliu atvejų tai neįmanoma. Esamų reguliatorių jungiklių galia dažnai yra 50 W, tačiau LED žibintai paprastai būna mažesnio galingumo nei standartinė lemputė, kai lemputė prijungiama prie to reguliatoriaus, tai nepasiekia minimalios reikalingos galios ir tai paprastai sugadina reguliatoriaus darbą ir žibintai pradeda mirgėti, kelia triukšmą ar perkaista.

Jei pritemdote įprastą lemputę, pvz., halogeninę - šviesos intensyvumas sumažėja iki 50%, tada halogeninė lemputė beveik neišduos šviesos, tačiau, jei tai padarysite su LED lempute, LED lemputė suteiks 50% jos šviesos didžiausio pajėgumas. Standartinio reguliatoriaus jungiklio negalima naudoti su šviesos diodų lempute. LED žibintams reikalingas jų specialus elektroninis reguliatorius, kad jis veiktų be problemų ir pritemdytų šviesą tiek kiek reikia.

Lauko šviestuvai su judesio davikliu


 Pasirūpinkite savo saugumu įsigydami mūsų lauko lempas su judesio davikliu!
 Mūsų žibintų su judesio davikliais asortimentas idealiai tiks lauko vietovėms, kuriose nėra pakankamai apšvietimo. Tai yra puikus apsauginis apšvietimas, padengiantis didelius ar mažus plotus priklausomai nuo poreikių. Peržiūrėkite mūsų šiandien dienai siūlomą kolekciją ir išsirinkite savo poreikius atitinkantį lauko apšvietimą! Įleidžiami lauko šviestuvaiLED lauko šviestuvai su saulės baterija, saulės šviesos lempos - išmanus apšvietimas jūsų kieme dar niekada nebuvo toks prieinamas bei įvairus kaip šiandieną!

Copyright © 1990 – 2023 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i