Išmanus apšvietimas jūsų namams - rinkitės ateitį | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Išmanus namų apšvietimas

Vendor 5
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Išmanus apšvietimas jūsų namuose - praktiškumo, modernių technologijų bei taupumo pusiausvyra


Išmaniųjų technologijų ir idealaus dizaino derinys suteikia  jums neribotas galimybes kurti, tyrinėti ir mėgautis šviesų pasauliu. Pakeiskite savo erdvę naudodamiesi savo juslėmis: liečiant šviesos kontrolerius ar paleidžiant muziką stebėkite, kaip šviesos į ją reaguoja. Norimas šviesų kombinacijas galite koreguoti ir kurti tiesiog išmaniojoje programėlėje.

Sukurkite tobulą atmosferą, naudodamiesi LED lempa su pulteliu. Energiją taupantis apšvietimas, kurį galima valdyti per nuotolį, leis sukurti tobulas apšvietimo sąlygas, tiksliai atitinkačias jūsų lūkesčius, jūsų veiklą, nuotaiką bei charakterį. Išmani LED lemputė gali būti įsukta į bet kurį atitinkantį  standartinį lemputės lizdą E14, E27 ir t.t. Dimeriuojami LED šviestuvai turi pritemdymo galimybę, todėl be problemų nustatysite jos pageidaujamą ryškumą, taip pat galėsite keisti atspalvius nuo šiltai baltos iki šaltai baltos, šitaip sukuriant pageidaujamą jaukumą kambaryje. dimeriuojamų LED lempų Išėjimo galia yra kelis kartus mažesnė, nors ji atitinka maždaug 60W tradicinės kaitrinės lemputės, nes ji skleidžia tik matomą šviesą be papildomos šilumos, dėl to suvartoja daug mažiau elektros energijos.

Išmanūs dimeriuojami šviestuvai intuityviai valdomos ir programuojamos iš aplikacijos jūsų telefone


Programėlės pagalba jūs be sunkumų galėsite valdyti išmanų apšvietimą. Aplikacijos įdiegimas yra greitas ir paprastas, visa ko jums reikia - tai veikiančio belaidžio interneto. Programėle jūs galėsite valdyti kiekvieną išmaniąją lemputę atskirai ar išdėstyti jas skirtinguose kambariuose ir lengvai valdyti visą LED lempučių juostą su pulteliu. Be šios RGB lempos įjungimo ar išjungimo, jūs galite nustatyti ir laikmatį, jei norite, kad išmanus apšvietimas išsijungtų po tam tikro laiko. Taipogi, jūs turite galimybę rinktis savo išmanaus apšvietimo įjungimo bei išjungimo laikus.

Programa taip pat suteikia galimybę kurti automatinius veiksmus. Pavyzdžiui, RGB LED lempos gali užsidegti, kai leidžiasi saulė, arba, jei norite, galite sugrupuoti daugiau dimeriuojamų LED lempų, kad nustatytu laiku padarytumėte tą patį. Programėlę nemokamai gali įsidiegti tiek Android, tiek iOS operacinių sistemų vartotojai. Sudėtingesnis išmanus apšvietimas gali būti suporuota ir valdomas balsu kartu su Google Assistant ar Amazon Alexa.

Tyrinėkite išmanaus apšvietimo, RGB lempų bei LED apšvietimo ateities ribines galimybes su tokiais vardais kaip Philips HueEglo ConnectImmax NEONedisLedvance SMART+ bei Smart Steinel. Įsigykite jas ir būkite pirmieji savo draugų tarpe pramušę nusistovėjusį buitinio apšvietimo standartus!

Copyright © 1990 – 2022 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i