Naktinės lemputės - Prezent | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Naktinės lemputės - Prezent

  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Geriausi naktiniai šviestuvai bei naktinės lemputės jūsų namams


Čia galite rasti naktinį šviestuvą su judesio davikliu, kuris savaime apšvies tamsius takus, kad nesukluptumėt, papildys jūsų interjero dekorą ir netgi leis pageidaujamą muziką besileidžiant laiptais.

Naktinės lemputės nebėra tik paprastas atributas, naudojamas malšinant vaikišką tamsos baimę. Geriausios naktinės lemputės yra mažos, nedidelės galios elektrinės ar baterijomis valdomos lempos, apšviečiančios tamsiąsias jūsų namų ar atostogų kambarių vietas; prisidedančios prie dekoro kūrimo; ir dirba kaip laikrodžiai ar garso grotuvai.

Yra daugybė priežasčių apsvarstyti skirtingas naktines lempas prieš jas perkant. Per didelis šviesos kiekis ar netinkama šviesos rūšis gali neigiamai paveikti jūsų miegą. Jei namuose turite šunį, mažą vaiką ar vyresnį suaugusį žmogų, protinga pasirinkti šviesos diodą, LED naktinę lempą, kuri jų nešildys ir nenudegins. Pažvelkite į mūsų atrinktus populiariausius naktines lempas su baterijomis bei naktines lempas su jutikliu ir pasirinkite jums tinkamiausias.


Naktinė lemputė su judesio davikliu


Jei esate išmaniųjų technologijų gerbėjas, yra daugybė LED naktinių lempų su įvairiausiomis išmaniosiomis funkcijomis. Šias naktines LED lempas galima valdyti išmaniojo telefono programėle, leidžiančia pasirinkti įvairius ryškumus, spalvas, aliarmus ir garsus. Kai kurie išmaniosios naktinės lempos į rozetę turi judesio jutiklius, o kiti reaguoja į balso komandas.


Laiptinės apšvietimas


Tamsoje vaikščioti po namus yra sunku ir pavojinga. Prie koridorių ir laiptų pridėkite automatinį laisvų rankų įrangos apšvietimą, laiptinės šviestuvus ir tuo pačiu minimizuokite riziką suklupti. Pasirūpinkite savo artimųjų saugumu, ypatingai jei su jumis namuose gyvena pagyvenę žmonės ar vaikai.


Belaidė prieškambario naktinė lemputė

Juk dauguma iš mūsų atsikelia vidury nakties kelionei į vonios kambarį. Dabar galite turėti laisvų rankų automatinį apšvietimą miegamajame, koridoriuose ir vonios kambaryje. Taip pat galite rinktis mažiau įkyrias jūsų akims naktines LED lempas. Tai tikrai puikus šviestuvas mūsų senjorams, todėl daug saugiau vaikščioti aplink, taip pat puikiai tinka mažiesiems, kurie nepasiekia šviesos jungiklių ir visada juos palieka įjungtus.

Pabuskite, jums bus nušviesta, likite apšviesti kol tvarkysitės asmeninius tualeto ar kitus reikalus - kol grįšite į lovą, tada šviesa išsijungs savaime. Fantastika! Ir niekas nepabus pažadintas įjungus pagrindinę kambario šviesą!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i