Rabalux šviestuvai, Rabalux Lighting, vardinės lempos | Lempumanija
Palyginti
Prisijungti
Sukurti paskyrą
Levý banner
Pravý banner

Skambinkite mums

(8 5) 239 2959 (Pirmadienis - Penktadienis, 7:00 - 15:30)
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

DaugiauMažiau

Rabalux

  • Perkamiausi
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Apie Rabalux kompaniją


Tai verslo grupė, turinti stabilią finansinę padėtį ir tarptautinę 28 metų patirtį dirbant su RÁBALUX prekės ženklu. Įmonės centras yra Gyore, viename dinamiškiausiai besivystančių Vengrijos miestų, šalia taip pat yra ir regioninis įmonės logistikos centras, kuris nuo 2002 m. aktyviai veikia keliose Europos šalyse. Įmonė aprūpina savo augantį partnerių tinklą iš sandėlių bazės, kurioje telpa apie 20 000 padėklų.

Rabalux Lighting prekės ženklas yra ne tik mažmeninės prekybos Rabalux šviestuvai, bet ir jų patikimumas bei optimalus kainos ir vertės santykis, turint omenyje tradicinius bei energiją taupančius Rabalux LED šviesos šaltinius. Kasmet atnaujinama Rabalux produktų pasiūla atitinka pačias naujausias interjero tendencijas, tačiau klientai, kurie mėgsta labiau tradicinius stilius, taip pat ras savo mėgstamus vidaus ir lauko šviestuvus Rabalux prekių kataloge.


Įsigykite populiariausių Rabalux šviestuvų Lempų Manijoje


Oro sąlygų, ypač atsparumo lietui, toleravimas yra svarbus veiksnys montuojant lauko sieninius žibintus. Šiuolaikinės ar nesenstančios konstrukcijos žibintai Rabalux Oslo turi maksimalią IP43 apsaugą nuo vandens purslų. Šviestuvai pagaminti iš atsparaus nerūdijančio plieno. Įmontuoti LED šviesos šaltiniai užtikrina natūralią ir šiltą baltą šviesą.

Paprastai lubų žibintai, tokie kaip Rabalux UFO, Rabalux Alabastro ar Rabalux Danny neatkreipia į save per daug dėmesio. Dauguma produktų į savo aplinką patenka diskretiškai. Jie dažnai pasirenkami virtuvės ar vonios apšvietimui dėl jų funkcionalumo ir aptakaus dizaino. Tačiau ypatingesni ir spalvingesni lubų žibintai gali gerai veikti ir svetainėje. Jie taip pat yra su įmontuotu LED šviesos šaltiniu. Be to, kad Rabalux Solar lempose yra įmontuoti LED šviesos šaltiniai, energijos taupymą užtikrina saulės elementai. Jos puikiai tinka apšviesti grindinį ar laiptus, tačiau jie taip pat labai populiarūs aplink namą ar sode. Saulės šviesos gali būti montuojamos ant sienų arba nuleidžiamos į žemę.

Rabalux Action toršerai pasižymi paprasto montavimo žavesiu: jie yra visad paruošti naudojimui. Svetainės ar miegamojo kambariui parinktos grindų lempos tarnauja ir kaip ambientinė šviesa, ir kaip skaitymo lempos - štai kam skirtos lempos su dviem atsišakojimais - tokiu būdu suprojektuotos lempos geriau apšviečia kambarį ir suteikia jam specifinę atmosferą.


Rinkitės Rabalux šviestuvų grupes pagal tam tikrą stilių


Rabalux neapsiriboja pavienių šviestuvų projektavimu, tad jei mėgstate savo erdves puošti tam tikro stiliaus lempomis Rabalux paruošė jums ištisas serijas vienodų stilių sietynų, lubinių, sieninių ar pastatomų šviestuvų. Tai cilindriniai, permatomi Rabalux Anastasia, vintažinio stiliaus, blizgantys Rabalux Holly, įleidžiami lubiniai Rabalux Lois bei daugelis kitų.

Lauko žibintai Rabalux Velence, ištaigingosios liustros Rabalux Petronel, Rabalux Athen, stilingi sieniniai bei staliniai šviestuvai Rabalux Monica - visus juos ir dar daugiau apšvietimo sprendimų, galite patyrinėti bei įsigyti mūsų svetainėje su nuolaidomis!

Akce a novinky přednostně na váš e-mail

Sekite naujienas savo el. pašte

Atšaukti naujienlaiškio prenumeratą

Copyright © 1990 – 2021 Lempumanija.lt, Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i