Sietynai - Luxera | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Filtravimas

Filtras kraunasi ...

Sietynai - Luxera

Vendor 9
  • Perkamiausi
  • Geriausi savaitės pasiūlymai
  • Žiūrimiausi
Daugiau perkamiausių prekių

Kategorijos aprašymas

Pakabinami šviestuvai svetainei, miegamojo liustros - pas mus rasite tai ko ilgai ieškojote kitur


Liustros miegamajam yra vienas iš stilingesnių apšvietimo tipų šiam kambariui. Sietyno istorija, kaip ir krištolo sietynų, turi gilias šaknis ir siekia net viduramžius, kai didikai kabindavo tuzinus gražiai sugrupuotų žvakių palei lubas, o tokie personažai kaip Robinas Hudas ar Zoro visada turėdavo šiems šviestuvams savų palnų, kitaip sakant jie pasitarnaudavo jiems kaip savotiškas transportacijos būdas praskrieti virš priešų galvų ir likti be menkiausio įbrėžimo.

Klasikiniai sietynai šomis dienomis dažnai įrengiami, kaip miegamojo kambario apšvietimas ar svetainės šviestuvai. Virš virtuvės salos arba valgomajame virš stalo. Modernūs pakabinami šviestuvai - tai apšvietimas pritvirtintas prie lubų, suteikiantis naudingą ir visapusišką šviesą kambariui. Kabantys prabangūs sietynai, krištoliniai sietynai dažnai turi funkcinį ir dekoratyvinį pojūtį - jie ne tik šviečia, bet dar ir puošia namų interjerą. Stiklinės LED liustros suteikia ne tik reikalingos šviesos, kad galėtumėte mėgautis kambariu, kuriame esate, bet taip pat kuria estetinį pojūtį. Svečiai ateis ir girs grožėdamiesi jūsų namuose esančiais liustrais.


Pakabinami led šviestuvai


Galbūt ieškote miegamojo šviestuvo ar svetainės šviestuvo, kuris ne tik ryškiai šviečia, bet dar ir taupo suvartojamą elektros energiją? LED pakabinami šviestuvai kaip tik tai ir daro. Šie šviestuvai svetainei dažnai yra daugialypių pakabukų pavidalo - jie laisvai krinta nuo lubų ir apšviečia jūsų stalą ar kitą didesnio apšvietimo reikalaujantį objektą. Jūsų turima erdvė priklauso nuo to, kiek ir kaip pakabinsite joje šviestuvų. Jei turite daug vietos, galite nusipirkti tris pakabukus, mini sietynus internetu ir juos įrengti tam tikrais skoningais atstumais. Sietynai svetainei - ilgi pakabinami šviestuvai, jei kambarys turi aukštas lubas atrodo tiesiog pribloškiamai ir yra daugelio moterų svajonė. Pakabinamus šviestuvai svetainei reikėtų rinktis su ypatingu atsargumu ir patyrimu, kadangi net ir brangiausia liustrai svetainei parinkta neskoningai, ne pagal stilių ir dydį gali akimirksniu tapti pajuokos objektu. Dėl to verta pasikonsultuoti su dizaineriu ar apšvietimo specialistu.


Liustros internetu - taip pigiau ir patogiau


Sietynas, šviestuvas miegamajam yra daugiafunkcinis, įvairių stilių bei proporcijų šviestuvas. Jo kaina gali svyruoti nuo keleto eurų iki keleto tūkstančių. Mūsų darbas yra parengti platų lempų miegamajam variantų pasirinkimą, kad galėtumėte rasti geriausią savo unikaliems namams. Nėra dviejų vienodų namų. Todėl mes kuruojame apšvietimą, kuris priklauso daugybei stilių. Miegamojo kambario šviestuvai ar svetaines šviestuvai - sietynai, stenkitės juos rinktis taip, kad jie atkartotų vietinį jausmą ir aplinką, kitais žodžiais tariant - gerai įsipaišytų į vietinį stilių. Jei turite kaimiškesnę virtuvę, jums gali tikti stikliniai šviestuvai su bronzos apdaila. Krištolo sietyno apšvietimas suteikia kambariui, kuriame nusprendėte jį įrengti, gražų dizainą ir nepakartojamą šviesų ir atspindžių žaismą. Ilgi pakabinami šviestuvai neturėtų kabėti patalpose su žemomis lubomis - jie labiau skirti aukštoms patalpoms, kur atsiskleidžia visas jų grožis ir apšvietimo galimybės. Sietynas kitaip sakant turi būti dėmesio centre, ypatingai, kai jis šviečia tamsiuoju paros metu. Dėl to jo svarbos nuvertinti nederėtų.


Modernūs šviestuvai svetainei


Universalus ir pagyvinantis sietynas apšviečia jūsų erdvę ir suteikia jai savitą, unikalų stilių. LED pakabinami šviestuvai yra įvairių formų ir dydžių, taip pat įvairių stilių - nuo kaimiškų pakabinamų žibintų iki aptakių ir modernių bei futuristinių. Sietynų apšvietimas yra puikus būdas pagerinti bet kurio kambario asmenybę bei pabrėžti charakterį.

Atraskite savo miegamojo ar svetainės kambario sietyno savitą stilių mūsų internetinėje šviestuvų kolekcijoje. Taip pat pasirūpinkite atsarginėmis lemputėmis, darbo apsaugos priemonėmis. Įinvestuokite į išmanųjį savo kiemo ir įvažiavimo apšvietimą. Neatsilikite nuo naujovių, sužinokite daugiau apie mūsų siūlomus naujausius išmaniųjų namų trendus bei ateities technologines galimybes. Įsigykite visa tai jau šiandien pas mus su nuolaida bei nemokamu pristatymu!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i