Apsipirkti Lempumanija verta | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Apsipirkti Lempumanija verta

Apsipirkti Lempumanija verta
Apie pirkinį

Lempumanija siekiame, kad mūsų klientų apsipirkimas būtų kuo patogesnis. Štai kodėl nemokamas pristatymas ir 60 dienų prekių grąžinimas mūsų El. Parduotuvėje yra savaime suprantamas dalykas.

Mes žinome, kad patenkintas klientas sugrįš, todėl dedame visas pastangas, kad galėtume pasiūlyti gerai sutvarkytą el. parduotuvę, kupiną įkvėpimo, patogiu apsipirkimu, greitu ir patikimu pristatymu. Klientų poreikiai ir toliau auga ir todėl nuolat pritaikome savo asortimentą prie esamų klientų poreikių ir ieškome naujų būdų, kaip padaryti apsipirkimo procesą patogesniu. 


Nemokamas pristatymas ir pratęstas grąžinimo laikotarpis


  • Siekiame, kad pirkėjai pirkdami gautų kuo daugiau naudos, todėl siūlome nemokamą pristatymą standartinėms prekėms pasiekus tam tikrą užsakymo vertę.
  • Taip pat pratęsėme standartinį prekių grąžinimo laikotarpį iki 60 dienų. (Tik vartotojams skirtiems klientams, t. y. į užsakymą neįtraukėte ID ar PVM mokėtojo kodo ). Daugiau informacijos rasite Verslo sąlygose ir nuostatose.


Plati pasiūla ir greitas pristatymas


  • Šiuo metu siūlome daugiau nei 200 šviestuvų prekių ženklų ir turime 50 tūkstančių rūšių gaminių, kuriuos klientai gali rinktis iš gerai sutvarkytų kategorijų.
  • Šiai dienai esame pristatę per 4 mln. užsakymų, o šių metų spalį baigėme statyti naują modernų sandėlį, kuris leis greičiau reaguoti į augančią mūsų gaminių paklausą.Dirbame savo darbą su atsidavimu ir noru tobulėti, sulaukiame daugybės teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų, taip pat nuolat įtraukdami į Europos el. prekybos lyderių reitingus, tai yra įrodymas, kad mums pavyksta būti patikimu partneriu savo klientams, siūlančiu platų asortimentą, gerus patarimus, bet ir įkvėpimą įnešti į savo namus daugiau šviesos.Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

8 5 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 8:00 - 16:30)

Klauskite

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i