Saulės energijos panelės – jų išdėstymo galimybės | Lempumanija
Levý banner
Pravý banner
MENIU


0 0,00
Iki nemokamo pristatymo dar 70 .
Kategorija

Saulės energijos panelės – jų išdėstymo galimybės

Naujienos ir pranešimai

Andris

Saulės kolektorių išdėstymas turi didelę įtaką jų veikimui. Tačiau yra daug galimybių įrengti fotoelektrą.

Naujausiuose straipsniuose apie saulės baterijas rašėme apie pagrindinę informaciją, o toliau paaiškinome skirtumus tarp monokristalinių ir polikristalinių tipų. Šiandien apžvelgsime kitus pagrindinius klausimus apie saulės baterijas ir tai yra jų galimybė apgyvendinami šeimos ir daugiabučiuose namuose arba šalia jų.

Stogas

Dažniausias ir kartu labai funkcionalus sprendimas – saulės baterijų statymas ant stogo. Tokiam montavimui du svarbūs parametrai atlieka didžiausią įmanomą našumą: plokščių orientacija į pagrindinius taškus (geriausias sprendimas siekiant didžiausio efektyvumo – nukreipti į pietus ) ir stogo nuolydis.


Paprastai skydas turi būti kuo statmenesnis saulės spinduliams. Idealus variantas yra į pietus nukreiptas stogas, kurio pasvirimas yra nuo 25 iki 38 laipsnių. Vis dėlto produkcijos nuostoliai yra minimalūs, kai pokrypis yra iki maždaug 60 laipsnių. Alternatyva pietinei pusei yra fotoelektros orientacija į pietryčius arba pietvakarius. Tačiau naudojant šiuos variantus, palyginti su pietiniu, reikia atsižvelgti į našumo praradimą, kuris svyruoja nuo 5 iki 10 procentų. Jei nuspręsite plokštes montuoti vakarų arba rytų kryptimi, jų galimos našumo nuostoliai bus net 20%, palyginti su plokštes, nukreiptomis į pietus. Šį sumažėjimą galima sušvelninti padidinus išėjimo galią, pastatant plokštes tiek vakarų, tiek rytų pusėse vienu metu arba pakeliant jas į pietus. Renkantis pagrindinius taškus venkite šiaurinio visomis formomis (šiaurės, šiaurės vakarų, šiaurės rytų). 


Fotoelektrinių plokščių montavimas skiriasi tarp įstrižų (balninių) ir plokščių stogų tipų. Įstrižiems stogams jas galima montuoti tiek ant stogo dangos, tiek vietoje jos. Venkite horizontalaus montavimo plokščioms – tokiais atvejais gali būti prarasta iki 10%. Išeitis – naudoti atraminę konstrukciją, ant kurios galėsite plokštes dėti norimu nuolydžiu ir kryptimi. Kėlimas, taigi ir atraminės konstrukcijos naudojimas, turėtų būti bet kuriuo atveju, jei stogo nuolydis yra mažesnis nei 15 laipsnių.


Jei jūsų stogas tikrai netipiškas arba jo keliamoji galia neleidžia montuoti saulės kolektorių, nesijaudinkite. Yra alternatyvų, kurias parodysime žemiau.

Garažai ir balkonai

Kitas variantas – saulės baterijų išdėstymas ant garažo. Tačiau tokiu atveju reikia pagalvoti apie estetinę pusę. Tinkama alternatyva ypač daugiabučiams namams yra pastatyti fotoelektrinę ant balkono. Tai gali būti tokia forma:, pavyzdžiui, markizę, vasarą maloniai užgožiančią buto interjerą. Tuo pačiu žiemą, kai saulė yra žemiau, ji netrukdo saulės spinduliams patekti į namus.


Namas

Saulės baterijų pastatymas name taip pat yra dažnai naudojamas būdas. Jų didelis pranašumas suteikia galimybę nukreipti juos į tinkamiausią pagrindinį tašką (pietus) ir taip maksimaliai padidinti jų našumą. Tačiau reikia tikėtis, kad elektros energija turės būti paskirstyta tikslinei vietai (namui). Ant sukietėjusių paviršių plokštes galima dėti tiesiai virš žemės, apželdintoms – būtina. naudoti atraminę konstrukciją. Tai daroma tam, kad auganti augmenija neužgožtų saulės baterijų ir neprarastų elektros energijos.

Kiti variantai

Jei nei vienas iš variantų jums netinka, viskas gerai. Yra ir kitų saulės baterijų išdėstymo galimybių. Jų yra labai daug. Galite pagalvoti apie kitų pastatų, esančių šalia namų, naudojimą (ūkinį pastatą, garažą, pavėsinę, pašiūrę). Tokiu atveju galite paskirstyti elektros energiją savo namams. Ir yra dar mažiau paplitusių, tačiau funkcionalių alternatyvų. Galime įtraukti plokštes ant tvorų ar pavėsinių.

Paskutinis patarimas:Įsitikinkite, kad niekas netrukdo saulės spinduliams patekti į jūsų saulės baterijas. Užtikrinkite, kad šakos, stoglangis, žaibolaidžiai, kaminai ar kiti objektai netrukdytų spinduliams praeiti.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Klauskite bet ko

Auksė

Padėsime Jums su pasirinkimu ir techninėmis problemomis.

8 5 239 2959(Pirmadienis - Penktadienis, 8:00 - 16:30)

Klauskite

SUSIJUSIOS prekės

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visos teisės saugomos. Informacija apie asmens duomenų apdorojimą. i